Koncertas „Šv. Kalėdų belaukiant“

Gruodžio 15 dieną gimnazijoje vyko mokinių koncertas „Šv. Kalėdų belaukiant“ adventiniam laikotarpiui paminėti. Juk adventas – rimties, susikaupimo, o kartu ir džiugaus laukimo metas. Koncertą pradėjo mokytojos Jolantos Butenienės parengti pirmokai. Jie, skambant muzikai, su žvakelėmis rankose iškilmingai įžengė į gimnazijos koncertų salę ir atliko adventinį šokį.

Netrukus pasirodė ir džiaugsmingas Kalėdų senelis, lydimas elfų, su pilnu maišu dovanų. Renginyje skambėjo įvairios kalėdinės dainos, kurias atliko pirmos klasės jaunučių choras, mergaičių kvartetas: Ugnė Balsytė, Germantė Kladkaitė, Monika Gaučaitė, Izabelė Brajinskaitė ‒ jų mokytoja Jūratė Minkevičiūtė, koncertmeisterė Neringa Krikščiūnė. Taip pat dainavo mokytojos Ritos Ragauskaitės parengtos mokinės: Eglė Kvietkutė, Austėja Norvaišaitė, Vesta Svalbonaitė, Adrijana Jonaitytė, kurioms pritarė koncertmeisterė Violeta Gučienė. Susirinkusiuosius savo nuoširdžiu grojimu fortepijonu džiugino mokiniai Erlandas Jasinauskas ir Ieva Balsytė. Vakarą vedė Izabelė Brajinskaitė ir Ugnė Balsytė. Pabaigoje Kalėdų senelis ir elfai visiems išdalijo saldžias dovanėles.

Labai džiugu, kad mokiniai ir jų tėveliai galėjo pabūti drauge, pajusti advento ramybę, džiugią laukimo nuotaiką. Tai tampa gražia tradicija ‒ kasmet susitikti ir pasidalinti pasiekimais.

Mokytoja Jūratė Minkevičiūtė

Kategorijos: Uncategorized.

Komentavimo galimybė išjungta.