Koncertas „Sveika, vasara“

Prieš visų lauktas vasaros atostogas, birželio aštuntą dieną, Šiaulių dailės galerijoje įvyko jau tradiciniu tapęs mokytojos Raimondos Sližienės mokinių koncertas „Sveika, vasara“. Šio koncerto labai laukė ne tik atlikėjo raiškos, bendrojo fortepijono mokiniai, bet ir jų tėveliai, seneliai, šeimų nariai bei draugai.

Koncertą pradėję jauniausieji atlikėjai Egidijus Marijonas Podeszviak, Bernadeta Januškaitė, Agnė Marozaitė ir Aleksas Katkus grojo labiausiai patikusius per mokslo metus išmoktus kūrinius. Vyresnieji mokiniai Danielė Daukšaitė, Elzė Marija Pauliukonytė, Povilas Ušinskis, Austėja Butkutė, Miglė Dambrauskaitė, Modestas Ulberkis ir Jonas Vozbutas pristatė vokiečių kompozitoriaus Roberto Šumano kūrybą. Jie grojo ne tik šio kompozitoriaus, bet ir J. Haidno, F. Mendelsono, F. Šopeno ir M. K. Čiurlionio kūrinius.

Kaip visada koncertą nuoširdžiai ir emocingai vedė mokytoja Raimonda Sližienė. Po koncerto visi jautėmės labai pakylėti ir įkvėpti groti ne tik lietingomis, bet ir karštomis vasaros dienomis. Tardami žodžius „sveika, vasara“, „nenumeskim“ fortepijono į šalį.

Mokiniai Elzė Marija Pauliukonytė, Danielė Daukšaitė ir Povilas Ušinskis

Kategorijos: Uncategorized.

Komentavimo galimybė išjungta.