Koncertas Valstybiniame Šiaulių dramos teatre

Lapkričio 15-oji Motiejui Dudnikui įsimins ilgam. Valstybiniame Šiaulių dramos teatre vyko labdaros koncertas, kurio metu jam buvo perduotas išsvajotas instrumentas – akordeonas „Pigini Nova“. Tai aukščiausios klasės pilnai rankų darbo instrumentas. Apie tokį instrumentą svajoja kiekvienas atlikėjas.

Akciją „Naujas Motiejaus akordeonas“ pirmasis iniciavo Albertas Martinaitis, kaip sakė Motiejaus mama „jei ne jis, nebūtume išdrįsę net pasvajoti garsiai“. Du Šiaulių miesto Rotary klubai – tai Šiaulių Rotary klubas ir Šiaulių Rotary „Saulė“ klubas, bendradarbiaujant su UAB „Art Uplay“, PIGINI Lietuva organizavo Motiejaus svajonės įgyvendinimą.

Pilnutėlė Valstybinio Šiaulių dramos teatro salė laukė susitikimo su naujuoju instrumentu ir jis įvyko. Pirmasis šiuo instrumentu atliktas kūrinys buvo R. Ruggiri „Roma tango“, kurį atliko Motiejus Dudnikas. Labdaros koncerto „Ne vien tik Piazzolla“ atlikėjai buvo instrumentinis trio: Tadas Motiečius (akordeonas), Dalia Dėdinskaitė (smuikas), Glebas Pyšniak (violončelė). Jų programoje skambėjo tik A. Piazzollos muzika. Šiaulių Sauliaus Sondeckio menų gimnazijos akordeonistas Motiejus Dudnikas, vokalistė Adrijana Balsytė ir akordeonų kvartetas „Art of Below“ koncerto programą papildė kitų autorių muzika.

Mums malonu buvo dalintis Valstybinio Šiaulių dramos teatro scena su puikiais Lietuvos atlikėjais ir taip padėkoti visiems geros valios žmonėms, prisidedantiems prie jaunų gabių kultūros, sporto, švietimo, mokslo žmonių profesinių aukštumų siekimo.

Mokytoja Marytė Markevičienė

Kategorijos: Uncategorized.

Komentavimo galimybė išjungta.