Koncertinė veikla karantino metu

Gimnazijos akordeono metodinės grupės mokiniai turėjo daug gražių planų. Deja, daugelį jų teko atidėti vėlesniam laikui. Džiugu, kad būti aktyviam yra galimybė ir internetinėje erdvėje.

Karantino metu menininkai ieško galimybių, kaip realizuoti savo kūrybinius sumanymus. Galimybių būti matomais nepraleidžiame  ir mes. Koncertinis gyvenimas nesustojo, jis tik persikėlė į internetinę erdvę. Gimnazijos auklėtinis Motiejus Dudnikas balandžio 17 dieną Atvelykio proga visus šiauliečius pasveikino muzikiniu kūriniu per Šiaulių televiziją, kurį atkartojome mokydamiesi nuotoliniu būdu. Esame dėkingi Motiejaus tėvams, kurie padarė kūrinio įrašą.

Balandžio 20 dieną Motiejus ryžosi dalyvauti tiesioginėje Lietuvos tūkstantmečio vaikų įdomiojoje pamokoje. Šias pamokas koronaviruso metu namie likusiems vaikams organizuoja LRT televizija. Motiejus įnirtingai žaidė interaktyvioje viktorinoje,  grojo savo instrumentu. Žinoma, daug smagiau yra groti koncertinėje salėje matant žiūrovą, bet kai yra noras dalintis savo atliekama muzika su kitais – tinka ir telefono kamera bei namuose suimprovizuota koncertinė aplinka. Svarbu  perteikti teigiamas emocijas ir gerą nuotaiką kitiems, kad nebūtų liūdna likti namuose.

Mokytoja Marytė Markevičienė

Kategorijos: Uncategorized.

Komentavimo galimybė išjungta.