Konkursas „Naujieji atradimai“

Šiais metais III respublikiniame nuotoliniame konkurse „Naujieji atradimai 2022“, kurį organizuoja Utenos meno mokykla,  dalyvavo virš 500 dalyvių iš 72 Lietuvos meno ir muzikos mokyklų. Konkurse dalyvauja 5‒18 metų mokiniai, besimokantys groti fortepijonu, akordeonu, styginiais, pučiamaisiais, mušamaisiais instrumentais ir vokalo. Septyniose amžiaus grupėse varžėsi solistai ir ansambliai.

 

Konkurse dalyvavo ir mūsų gimnazijos mokiniai. Džiaugiamės smuikininkių sėkme: ansamblių kategorijoje trio Deimantė Laurinaitytė, Emilija Petrulevičiūtė ir Ūla Leonavičiūtė pelnė Grand Prix, o duetas Deimantė Laurinaitytė ir Ūla Leonavičiūtė ‒1 vietą. Mokines konkursui paruošė mokytoja Marytė Minčiūnienė ir koncertmeisterė Laimutė Mameniškytė.

Mokytojo Aurimo Povilaičio paruoštas ansamblis, kuriame kartu su juo groja mokiniai Erikas Jankaitis, Jonas Zaleskis ir Emilis Tabokas, laimėjo 2 vietą. Kamerinis ansamblis Aušrinė Leščinskytė ir Urtė Vertelytė buvo apdovanotas 3 vietos laureato diplomu. Merginas moko mokytoja Lidija Bražaitė.

Mokytoja Marytė Minčiūnienė

Kategorijos: Uncategorized.

Komentavimo galimybė išjungta.