Konkurso „Mano gera mokykla“ laureatų apdovanojimas

Paskutinę savaitę prieš rudens atostogas gimnazijos moksleiviai aktyviai darbavosi: vyko intensyvūs kūrybiniai darbai ruošiant video klipą konkursui „Mano gera mokykla“. Sukūrus filmuką, į kurį įdėjome visą širdį, prasidėjo internautų balsavimas. Mūsų darbas neliko neįvertintas.

Lapkričio 24 dieną gimnazijos atstovai buvo pakviesti į LITEXPO centre vykusią parodą „Mokykla 2017“. Mokiniai, lydimi neformaliojo švietimo ir pagalbos skyriaus vedėjos Astos Vaičiūnienės ir mokytojos Jolantos Butenienės, aplankė parodą, kurioje buvo pristatomos švietimo naujovės. Parodos metu buvo apdovanoti ir konkurso „Mano gera mokykla“ laureatai. Džiaugiamės, kad pirmąją vietą konkurse iškovojo Šiaulių Sauliaus Sondeckio menų gimnazija. Gimnazija buvo apdovanota organizatorių dovanomis.

Po renginio neskubėjome namo – gražų penktadienio vakarą sustojome pasigrožėti Vilniaus senamiesčiu, besirengiančiu gražiausioms metų šventėms. Visos kelionės metu netilo gitaros garsai, už kuriuos dėkojame vietoje nenustygstantiems III gimnazijos klasės mokiniams.

Nuoširdų ačiū tariame visiems balsavusiems bei gimnaziją palaikiusiems žmonės ir tikimės, jog mūsų bendruomenei ši pergalė tikrai nepaskutinė.

Mokinių tarybos pirmininkė Vika Povilaitytė

Kategorijos: Uncategorized.

Komentavimo galimybė išjungta.