Kūrėme muzikinę pasaką…

Birželio 6 d. visi gimnazijos akordeonistai išsiruošė į kelionę-koncertą. Tai buvo koncertas, dalijimasis gerąja patirtimi ir gimnazijos pristatymas, tai buvo visų buvimas kartu ir bendravimas, tai buvo pažinimas ir poilsis, tai buvo viskas, ko reikia, kad mūsų kolektyvas nuo pirmos iki dvyliktos klasės jaustųsi kaip viena tvirta šeima.

Tauragės rajono Lauksargių pagrindinės mokyklos bendruomenė vykdė projektą „Sugrįžimai“ ir pakvietė buvusią savo mokinę Jurgitą Aldukevičiutę-Janauskienę, kurios trys dukros yra Šiaulių Sauliaus Sondeckio menų gimnazijos pradinių klasių mokinės, apsilankyti mokykloje ir pabendrauti su  bendruomene.  Mama kartu su dukromis scenoje kūrė pasaką apie draugystę su muzika, apie tai, kokia ji svarbi yra visų mūsų gyvenime. O šią pasaką pratęsė vyresnieji mūsų mokiniai savo muzikavimu, kuriuos paruošė mokytojai Marytė Markevičienė, Jonas Markevičius ir Daiva Vasauskienė. Tai buvo gražus renginys ne tik lauksargiškiams, bet ir mūsų mokiniams. Vieni muzikavo, kiti klausėsi, tai buvo puiki galimybė pažinti savo draugus ne tik kasdienybėje, bet ir scenoje.

Po koncerto turėjome galimybę aplankyti Tauragės pilies rūmus, pasigrožėti jų menėmis, pabuvoti gamtoje, pasidžiaugti kaitria saule ir trumpu vasarišku lietumi. Esame dėkingi mūsų sesučių mamai už parodytą meilę muzikai.

Mokytoja Marytė Markevičienė

Kategorijos: Uncategorized.

Komentavimo galimybė išjungta.