Kursai Florencijoje

Birželio 24–29 d. mokytojos Regina Vaišnorienė ir Regina Marozienė dalyvavo tarptautiniuose mokytojų kvalifikacijos tobulinimo kursuose „Integrating Creativity and Innovation into Teaching“ Florencijoje (Italija), kuriuos organizavo EUROPASS mokytojų akademija (Europass teacher academy). Mokytojų stažuotė finansuota „Erasmus + K1“ mobilumo programos lėšomis.

30 valandų trukmės kursuose mokytojos patobulino kūrybiškų ir inovatyvių mokymo metodų, kritinio mąstymo, informacinių kompiuterinių technologijų pritaikymo mokymo procese kompetencijas. Kursų dalyviai mokėsi edukaciniams tikslams pritaikyti Quizizz, Learningapps, Ed.ted., Edmodo, Docs.google, Facebook bei kitas interneto platformas. Kursų pabaigoje kiekvienas dalyvis parengė ir pristatė savo pamokos plano, į kurį yra integruoti individualiai pasirinkti inovatyvūs mokymo metodai ir interneto įrankiai, modelį.

Kursų dalyviai, lydimo gido, turėjo galimybę aplankyti žymiausias Florencijos vietas, sužinoti įdomių faktų apie miesto istoriją, architektūrą, aplankyti taip pat Toskanos regione įsikūrusius viduramžių istorinius miestus San Gimignaną ir Sieną. Florencija garsėja kaip operos gimtinė, todėl mokytojos džiaugėsi galimybe pasiklausyti itališkos operinės muzikos koncerto, apsilankyti garsiojoje Uficių galerijoje, kurioje eksponuojami Botičelio, da Vinčio, Rafaelio, Mikelandželo, Rembranto, Rubenso ir kitų žymių menininkų darbai bei pavaikščioti Santa Croce (Šventojo Kryžiaus) bazilikoje, didžiausioje pasaulyje pranciškonų bažnyčioje, kurioje ilsisi da Vinčio, Mikelandželo, Galilėjaus, Rosinio, Alberčio, Makiavelio ir daugybės kitų kultūros, mokslo, bažnyčios ir politikos veikėjų palaikai. Čia esančioje Castellani koplyčioje palaidotas ir lietuvis didikas Mykolas Kleopas Oginskis.

Ši stažuotė mokytojas neabejotinai įkvėpė gautomis žiniomis dalintis su kolegomis gimnazijoje bei už jos ribų, o įgytas kompetencijas kūrybiškai taikyti savo profesinėje veikloje.

Mokytoja Regina Marozienė

Kategorijos: Uncategorized.

Komentavimo galimybė išjungta.