Kūrybinės dirbtuvės Telšiuose

Rugsėjo 16 d. Telšių amfiteatre įvyko pirmasis tarptautinis beatbox‘o (vokalinės perkusijos) šou „Out of the Box“. Tai buvo unikali galimybė gyvai ant scenos išvysti vienus geriausių pasaulio beatbox‘o atlikėjų pasirodymus, kurie įprasti didžiųjų miestų scenoms.

Scenoje pasirodė vieni geriausių pasaulyje, daugkartiniai savo šalių čempionai K.I.M. (Prancūzija) ir Big Ben (Belgija), kurie taip pat susibūrę į duetą „Shadow Sumo“ atliko parodomąją beatbox‘o dvikovą.

Prie užsieniečių prisijungė ir Lietuvos bei Šiaurės Europos čempionas Povilas Tumilevičius, žinomas SlyGrid slapyvardžiu. Taip pat amfiteatro scenoje pirmą kartą beatbox‘ą atliko Telšių miesto gimnazijų moksleiviai, kuriems projekto kūrybinės dirbtuvės visą dieną vyko Telšių menų inkubatoriuje.

Projekto „Out of the Box“ kūrybinėse dirbtuvėse aktyviai dalyvavo ir Šiaulių Sauliaus Sondeckio menų gimnazijos III gimnazijos klasės mokinė smuikininkė Ugnė Krikščiūnaitė. Ji smuikuodama ir įsitraukdama į veiklas kartu su pedagogu Gediminu Krūmu patyrė nepakartojamus įspūdžius.

Moksleiviams užsiėmimus vedė profesionalūs lektoriai, atstovaujantys skirtingas sritis: vienas geriausių Lietuvos teatro ir kino aktorių Marius Repšys, investuotojas, filantropas Benediktas Gylys, psichologė, psichoterapeutė Rosita Pipirienė, filosofas Jurgis Dieliautas, pedagogas Gediminas Krūmas su Ugne Krikščiūnaite, VšĮ „Menų ir mokymo namai“ vedė forumo teatro užsiėmimus.

Gediminas Krūmas ir Nijolė Prascevičienė

Kategorijos: Uncategorized.

Komentavimo galimybė išjungta.