Meistriškumo pamokos akordeonistams

Lietuvos nacionalinė akordeonistų sąjunga gruodžio 5‒7 dienomis organizavo susitikimą su pasaulyje žinoma akordeoniste Marie-Andree Joerger. Vyko seminaras „Akordeono mokymo principai. Repertuaras ir tarptautinės tendencijos“ bei meistriškumo pamokos. Organizatoriai pakvietė renginyje dalyvauti ir mūsų gimnazijos akordeonistus. Mielai priėmėme jų kvietimą ir gruodžio 5 dieną vykome į Kauną, kur VDU Muzikos akademijos patalpose vyko meistriškumo pamokos.

Pamokose dalyvavo Motiejus Dudnikas ir nepilnos sudėties trio „Metaccord“, susirgus Jonui Vozbutui. Klausytojų statuse buvome mes: mokytojos Marytė Markevičienė ir Daiva Vasauskienė bei gimnazistas Adrijus Balčiūnas. Naudinga buvo išgirsti profesorės patarimų kūrinių interpretacijos klausimais, štrichų pritaikymui, atsižvelgiant į skirtingus muzikos stilius ir žanrus. Pamokos buvo naudingos ir mokiniams, ir mokytojams, nes visi norime nuolat tobulinti savo profesinį meistriškumą.  Mokiniai pageidautų turėti kuo daugiau meistriškumo pamokų, nes tai juos motyvuoja siekti vis geresnių rezultatų.

Esame dėkingi gimnazijai ir seminaro organizatoriams už suteiktą galimybę dalyvauti šiame renginyje ir Strasbūro konservatorijos profesorei Marie-Andree Joerger už pasidalintą patirtį ir žinias.

Akordeono metodinės grupės pirmininkė Marytė Markevičienė

Kategorijos: Uncategorized.

Komentavimo galimybė išjungta.