Merginų choras

Prasidėjus karantinui, visus ištiko lengvas šokas. Galvojau, kad internetu su choru dirbti neįmanoma. Juk ruošėmės Respublikinei moksleivių dainų šventei, įdėjom tiek darbo ir pastangų.

Nusprendžiau karantiną išnaudoti kaip galimybę  įtvirtinti, patobulinti išmoktą medžiagą, padėti geriau pasiruošti toms moksleivėms, kurioms sunkiau sekėsi, ar toms, kurios praleido daugiau pamokų.

Mano tikslas buvo sugalvoti tokį mokymo(si) būdą, kad niekam nekiltų sunkumų ir nepatogumų, todėl pasirinkau padaryti choro pamokų įrašus, nekeisdama savo darbo metodikos. Prieš tai reikėjo gerai apgalvoti, kaip nuosekliai išdėstyti medžiagą.

Praleidau nemažai laiko darydama garso įrašus. Atrinkau kūrinius, kuriuos choristės turėjo išmokti, įgrojau ir įdainavau  chorines partijas.

Vadinamas „vieno kūrinio“ pamokėles sukėlėme į choro grupę Facebook programėlėje. Choristės toje pamokoje turėjo galimybę dainuoti ir su manim kartu, ir su kitu balsu, ir po vieną. Vėliau, individualiai susisiekdavome choro pamokų metu per Messenger ir jos galėjo pademonstruoti, ką išmoko ar ką patobulino.

Daugelis chorisčių išmoko dirbti savarankiškai. O aš turėjau daugiau laiko pabendrauti su kiekviena asmeniškai, sužinoti jų galimybes, pastebėti gebėjimus. Galėjau daugiau laiko skirti individualiam mokymui.

Choro mokytoja Rita Daukantaitė

Komentavimo galimybė išjungta.