Metodinė diena gimnazijoje

Vasario 11 dieną gimnazijoje vyko metodinė diena „Draugystės tiltai: muzikos atlikimo pedagogų gerosios patirties mainai“, kurią inicijavo Nacionalinė Mikalojaus Konstantino Čiurlionio menų mokykla, o įgyvendinti padėjo Šiaulių miesto savivaldybės švietimo centras ir susitelkusi gimnazijos bendruomenė kartu su renginio iniciatoriais.

Mūsų gimnaziją ir Nacionalinę M. K. Čiurlionio menų mokyklą jungia ne tik „tiltai“ ar „mainai“, mus vienija meilė ir pagarba menui, gabių ir talentingų mokinių ugdymo subtilybės, jų gebėjimus puoselėjančių naujovių atradimas ir, žinoma, visiems artima ir iškili profesoriaus Sauliaus Sondeckio asmenybė.

Gimnazijos koncertų salėje susirinkusius metodinės dienos dalyvius pasveikino gimnazijos direktorė dr. Regina Marozienė ir svečiai: menų mokyklos direktorius Dainius Numgaudis ir jo pavaduotoja muzikos ugdymui Eglė Čobotienė. Po nuoširdžių palinkėjimų vieni kitiems, gimnaziją pristatančios video medžiagos peržiūros, dalyviai išsiskirstė į grupes, kur vyko atviros meistriškumo pamokos. Pamokose žiniomis ir patarimais, dirbdami su mūsų gimnazijos mokiniais, pasidalijo vilniečiai pedagogai. Smuiko pamokas vedė mokytojos ekspertės Inga Gylytė ir Rūta Lipinaitytė-Savickienė, fortepijono ‒ mokytojas metodininkas Jurgis Aleknavičius, trimito ‒ mokytojas metodininkas Aretas Baranauskas. Mokinius pamokoms paruošė gimnazijos pedagogai: Nijolės Prascevičienė ir Daiva Ramunė Šulcaitė, Marytė Minčiūnienė ir Laimutė Mameniškytė, Raimonda Sližienė, Irina Tautkuvienė, Marija Kaubrienė, Zigmas Drakšas ir Kristina Drakšienė.

Po pasidalijimo pamokose gerąja patirtimi visi nekantriai laukė jaunųjų čiurlioniukų ir sondeckiukų koncerto. Gyvai skambanti talentingų mokinių atliekama muzika užbūrė klausytojus ‒ gera buvo klausytis smuiko, fortepijono, obojaus, trimito, violončelės garsų, koncerto vedėjos Raimondos Sližienės nuotaikingo atlikėjų pristatymo ir „taiklių“ komentarų.

Aptariant įgyvendintą metodinės dienos programą jos organizatoriai išreiškė pozityvias mintis ir jausmus, dėliojo veiksmų planus naujiems bendriems siekiams ir nė akimirkai nesudvejojo dėl įvykusio renginio naudos.

Meninio ugdymo skyriaus vedėja Irida Motekaitienė

Daugiau nuotraukų. 

Kategorijos: Uncategorized.

Komentavimo galimybė išjungta.