Mokiniai atostogauja – mokytojai tobulinasi

Balandžio 23–25 d. gimnazijoje vyko LIONS QUEST programos seminaras „Paauglystės kryžkelės“, kuriame darbo su paaugliais kompetencijas patobulino 25 pedagogai.

„Paauglystės kryžkelės“ – įrodymais pagrįsta programa, kuri padeda mokytojams kurti saugią mokymosi aplinką ir ugdyti gyvenimo įgūdžius, padedančius mokiniams išgyventi paauglystės metus. Programoje pateikiamos išsamios pamokos ir pagalbinė programos medžiaga suvienija mokyklos bendruomenę, šeimą ir jaunus žmones. Ši programa į Bendrąsias ugdymo programas integruoja socialinį ir emocinį ugdymą, charakterio ugdymą, psichoaktyviųjų medžiagų ir patyčių prevenciją bei mokymąsi tarnaujant, taip skatindama tinkamą paauglių vystymąsi.

„Paauglystės kryžkelės“ – socialinio ir emocinio ugdymo programa mokytojams, dirbantiems su 5 – 8 klasių mokiniais. Seminaro metu pedagogai analizavo ir mokėsi, kaip padėti paaugliams išsiugdyti gyvenime svarbias kompetencijas: savimonę, savitvardą, socialinį sąmoningumą, tarpusavio santykių kūrimo ir palaikymo bei atsakingų sprendimų priėmimo kompetencijas. Buvo modeliuojamos pamokos, tėvų ir bendruomenės susirinkimai.

Gimnazija šią programą pradės įgyvendinti kitais mokslo metais klasės valandėlių ir neformaliojo švietimo užsiėmimų metu.

Plačiau apie programą galima pasiskaityti http://www.lions-quest.lt/

Neformaliojo švietimo ir pagalbos skyriaus vedėja Dalė Marcišauskienė

Kategorijos: Uncategorized.

Komentavimo galimybė išjungta.