Mokinių fotografijos – keliaujančioje parodoje

Klaipėdos vaikų laisvalaikio centro klubas „Saulutė“ pakvietė mokinius dalyvauti respublikiniame virtualių nuotraukų projekte – keliaujančioje  parodoje „Šešėlis šviesoje XXI“. Organizatoriai džiaugėsi sulaukę gausybės darbų iš visos Lietuvos, nors vienas autorius galėjo pateikti tik vieną nuotrauką. Smagu, jog gausi mūsų gimnazijos fotografų grupė išsiuntė savo kūrybinius darbus šiam projektui – iš viso net 15 autorių.

Tai – daugiausia fotografijos būrelių nariai: penktokė S. Gabriūnaitė, šeštokės N. Tamošaitytė, E. M. Pauliukonytė (mokytoja A. Juškaitė), Ia ir Ib gimnazijos klasių mokiniai A. Pniauskaitė, A. Venckutė, E. Kasparaitė, R. Šiškutė, R. H. Vaicekauskaitė, R. Ruseckas, G. Juozapaitytė. O taip pat ir III gimnazijos klasės mokiniai – A. Šimėnaitė, E. Grušaitė, E. Visockis, IV gimnazijos klasės mokinė M. Žilinskaitė ir netgi fotografijos užsiėmimų dar nelankanti, bet labai mėgstanti fotografuoti aštuntokė U. Klingaitė (mokytoja V. Lesauskienė). Kadangi projekto organizatoriai paragino pateikti ne tik nuotraukas be redagavimo, bet ir redaguotas įvairiomis kompiuterinėmis programomis, naudojant įvairius filtrus ir kuriant koliažus, keletas autorių pateikė neįprastus, perkurtus savaip nuotraukų variantus. Visos mūsų gausios komandos narių nuotraukas galite pamatyti čia:

Kviečiame balsuoti spaudžiant „Patinka“ mygtuką Klaipėdos vaikų laisvalaikio centro Facebook paskyroje. Balsavimas vyksta iki 2021 m. balandžio 30 d. 15.00 val. renkant nominacijos „Publikos balsas“ laimėtoją. Balsuoti galima už neribotą skaičių patinkančių nuotraukų.

Palaikykime savus dalyvius, o taip pat balsuokime už kitas patikusias nuotraukas!

Visus projekte dalyvaujančius darbus rasite Facebook paskyros nuorodoje:

https://www.facebook.com/media/set/vanity=107082752657193&set=a.4188584914506936

Mokytoja Vilija Lesauskienė

Kategorijos: Uncategorized.

Komentavimo galimybė išjungta.