Mokinių kūrybinių darbų konkursas „Mano svajonių profesija“

Kaip ir kiekvienais metais, taip ir šiemet, Šiaulių profesinio rengimo centras organizavo mokinių kūrybinių darbų konkursą „Mano svajonių profesija“.

Šio konkurso tikslas – skatinti jaunimą domėtis profesijų pasauliu, ugdyti kūrybiškumą, iniciatyvumą.

Konkurso dalyviai buvo suskirstyti į tris grupes: 7–8 klasių mokiniai, I–II gimnazijos (9–10) klasių mokiniai ir III–IV gimnazijos (11–12) klasių mokiniai. Mokiniai galėjo rinktis įvairaus pobūdžio darbus:  literatūros darbai lietuvių kalba, literatūros darbai užsienio kalba, dailės, informacinių technologijų (fotografija, IT piešiniai, foto montažai, filmai) ir technologijų darbai.

Šiame konkurse dalyvavo trys Ib gimnazijos klasės mokinės. Pasirinkusios dailės darbus Gabija Kavaliauskaitė užėmė I vietą, Mija Ruminaitė – II vietą, o Rosita Šiškutė, pateikusi technologijų darbą, užėmė III vietą. Merginų darbai buvo įvertinti už meniškumą, formos ir turinio originalumą, temos atskleidimą.

Sveikiname gimnazistes užėmus prizines vietas ir linkime, kad mąstant apie profesijos pasirinkimą nepamirštų pasinaudoti paprasta formule (pagal Jagdish Parikh): noriu, reikia, galiu, nes pažinti kitą yra sunku, o pažinti save – menas.

Ugdymo karjerai konsultantė Giedrė Kielaitė

Kategorijos: Uncategorized.

Komentavimo galimybė išjungta.