Mokinių laimėjimai dailės olimpiadoje

Vasario 25 d. jaunieji dailės mylėtojai buvo sukviesti į Lietuvos mokinių dailės olimpiados Šiaulių miesto etapą. Jis įvyko nuotolinėmis darbo sąlygomis, dalyvavo 35 mokiniai iš įvairių Šiaulių miesto progimnazijų ir gimnazijų. 2021 metų Lietuvos mokinių dailės olimpiados tema „Pasakos, patarlės, priežodžiai ir minklės“. Šiame etape buvo renkami atstovai į respublikinį dailės olimpiados etapą.

Šiais metais mūsų gimnazijai atstovavo net keturi moksleiviai: Ib gimnazijos klasės mokinė  Ramunė Hvajon Vaicekauskaitė (mokytoja Justina Šaltė) ir II gimnazijos klasės mokiniai – Liepa Bartkutė, Deimantė Jonaitytė ir Leonas Šėferis (mokytoja Aida Juškaitė). Iki olimpiados pradžios mokiniai, konsultuojami mokytojų, A2 formate kūrė namų darbus:

Olimpiadoje dalyvaudami nuotoliniu būdu, mokiniai per tris valandas savarankiškai turėjo sukurti kompoziciją taip pat A2 formate. Kviečiame pasižiūrėti jų darbus:

Sveikiname miesto etapo olimpiados laureates: pirmos vietos laimėtoją Ramunę Hvajon Vaicekauskaitę, antros vietos laimėtoją Deimantę Jonaitytę, trečios vietos laimėtoją Liepą Bartkutę ir Leoną Šėferį, kuris pagal surinktus balus užėmė ketvirtą vietą.

Ia gimnazijos klasės mokinė Ramunė ir II gimnazijos klasės mokinė Deimantė balandžio mėnesio viduryje dalyvaus dailės olimpiados respublikiniame etape, atstovaus ne tik mūsų mokyklai, bet ir Šiaulių miestui. Palinkėkime joms kūrybinės sėkmės!

Mokytoja Aida Juškaitė

Kategorijos: Uncategorized.

Komentavimo galimybė išjungta.