Mokinių laimėjimai trijuose fotografijos konkursuose

Baigiantis seniesiems metams ir prasidėjus naujiesiems 2020-iesiems, vienas po kito atkeliavo pranešimai apie mūsų gimnazijos mokinių pasiekimus trijuose fotografijos konkursuose.

Lietuvos mokinių fotografijos konkurse, kurį organizavo Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centras (LMNŠC), dalyvavusi II gimnazijos klasės mokinė U. Žaliūkaitė (mokytoja A. Juškaitė) tapo konkurso prizininke. Ji apdovanota ne tik diplomu, bet ir konkurso rėmėjų – Lietuvos fotomenininkų sąjungos ir Lietuvos spaudos fotografų klubo įsteigtais prizais – vertingais fotografijos leidiniais. Apdovanojimo renginyje mokinė turėjo galimybę išklausyti profesionalių fotografų pranešimus: Lietuvos fotomenininkų sąjungos narės V. Antanavičiūtės-Meškauskienės „Kelias meninės fotografijos link“ ir fotomenininko, grafiko-dizainerio A. Kulikausko „Kūrybinė fotografija“.

 

III gimnazijos klasės mokinės Faustos Gedgaudaitės (mokytoja V. Lesauskienė) foto koliažai eksponuoti LMNŠC galerijoje geriausių šio konkurso darbų parodoje ir virtualioje galerijoje.

Konkurse taip pat dalyvavo III gimnazijos klasės mokinės Martyna Žilinskaitė, Eva Buitvydaitė ir abiturientė Urtė Augustinavičiūtė. Visą virtualią parodą galima pamatyti čia:

Virtuali paroda

Didelė sėkmė lydėjo mūsų gimnazistus, dalyvavusius respublikiniame Jungtinių Tautų darnaus vystymosi tikslus pristatančiame asmenukių ir/ar video klipų konkurse „Pasaulis ir Aš“, kurį organizavo Lietuvos vaikų ir jaunimo centras. Mūsų mokiniai pristatė po keletą asmenukių ir  laimėjo prizines vietas. Laureatėmis dviejose kategorijose tapo mokytojos V. Lesauskienės mokinės: E. Šiukšterytė (IV gimnazijos klasė)  ir I. Stangevičiūtė (II gimnazijos klasė) laimėjo 1 vietas; D. Žalpytė (II gimnazijos klasė) – 2 vietą, U. Augustinavičiūtė (IV gimnazijos klasė)  – 2 ir 3 vietas. Mokytojos A. Juškaitės mokinė U. Žaliūkaitė pelnė 3 vietą. Daug džiaugsmo mokinėms atnešė ne tik laimėti diplomai, bet ir vertingi prizai, įsteigti konkurso rėmėjo – Lietuvos užsienio reikalų ministerijos dovanoti įdomūs ir linksmi stalo žaidimai. Konkurse taip pat dalyvavo abiturientai D. Vidzikauskas ir G. Imenavičiūtė.

Respublikiniame jaunimo fotoreportažų konkurse „Krištolinis objektyvas 2019“, organizuotame Kauno moksleivių techninės kūrybos centro Medijų skyriaus, dalyvavo II gimnazijos klasės mokinys L. Sandhu (mokytoja V. Lesauskienė). Jo darbai yra įtraukti į foto katalogą „Krištolinis objektyvas 2019“ ir į parodą PC „Akropolis“ Kaune. Lukas gavo konkurso organizatorių padėką.

Džiaugiamės šaunuoliais mokiniais ir linkime jiems sėkmės kituose konkursuose!

Mokytojos Vilija Lesauskienė ir Aida Juškaitė

Kategorijos: Uncategorized.

Komentavimo galimybė išjungta.