Mokslo metams besibaigiant…

Konservatorijos akordeonistai mokslo metus baigė gražiais koncertais. Juose dalyvavo visi metodinės grupės mokiniai. Būti scenoje visiems kartu didelis džiaugsmas. Paskutiniai šių mokslo metų koncertai – tai tarsi ataskaita klausytojams. Juose grojo ir geriausi mūsų solistai: E.Bartkevičiūtė, T.Motiečius, D. Jocius, ir ansambliai: tai duetas E. Bartkevičiūtė ir G. Kaušius,  kvintetas: E. Petkevičiūtė, L. Daujotaitė, B. Dambrauskaitė, J. Milerytė, G.Varanavičiūtė.

Koncertai vyko įvairiose salėse ir įvairiomis progomis. Tai dvyliktokų dovana Užvečio gimnazijos mokytojams, koncertas „Pavasario šėlsmas“ Kauno M. Petrausko muzikos mokykloje kartu su mokytojos ekspertės L.Šlekonytės  auklėtiniais, koncertas tarptautinio poezijos pavasario dalyviams Ch.Frenkelio viloje, kuriame dalyvavo svečiai iš JAV ir  Austrijos, labdaros koncertas Šiaulių aklųjų ir silpnaregių kultūros namuose, kurį organizavo Šiaulių LIONS klubo nariai.

Gražiausias ir reikšmingiausias koncertas buvo 12-os klasės mokinių specialybės egzaminas. Jis vyko Ch. Frenkelio viloje, jo klausėsi ir draugai  ir tėveliai. Mūsų absolventės jautėsi jau ne mokinėmis, o atlikėjomis. Dirigavimo egzaminas – tai šventė visai metodinei grupei. Jo metu mes  atsisveikinome su savo dvyliktokais ir palinkėjome jiems sėkmės egzaminuose.

Kategorijos: Uncategorized.

Komentavimo galimybė išjungta.