Mokytojai kelia kvalifikaciją

Gimnazijos dailės mokytojos Loreta Narušienė ir Justina Šaltė, muzikos mokytojos Marija Kaubrienė ir Jurgita Juozūnienė, pradinių klasių mokytoja Alina Mockuvienė bei lietuvių kalbos mokytojas Virginijus Tamoševičius, vykdydami projektą „Mokytojo kūrybiškumo ir inovatyvių idėjų svarba talentingų vaikų ugdyme“ pagal programą „Erasmus +“ K1, finansuojamą Švietimo mainų paramos fondo, 2015 m. spalio 19–23 dienomis dalyvavo kvalifikacijos kėlimo kursuose Barselonoje (Ispanija). Seminarą „Atrask talentą savo klasėje“ apie talentingų vaikų atpažinimą bei jų ugdymą vedė lektorius, kūrybinio mąstymo, komunikacijos ir verslumo treneris iš Italijos Carmelo Pollichino.

Vadovaujami lektoriaus, keisdamiesi gerąja patirtimi su kolegomis iš Slovėnijos ir Portugalijos, mokytojai aktyviai dirbo grupėse, nagrinėdami šiuolaikinės edukologijos paradigmas, diskutavo apie naujus kūrybinio mokymo metodus, edukacines strategijas, informacinių technologijų panaudojimą mokymo/si procese.

Projekto dalyviams buvo numatyta plati ir turininga kultūrinė-pažintinė veikla: organizuota ekskursija po Barselonos gotikinį kvartalą, aplankytas Nacionalinis Katalonijos dailės muziejus, susipažinta su žymaus ispanų architekto Antonio Gaudi kūryba, lankytasi Šv. Šeimos bažnyčioje, Guell parke. Didžiulį įspūdį paliko Pablo Picasso muziejus, kurio ekspozicijoje daugiau nei 4200 dailininko darbų. Puikiuose moderno stiliaus Katalonijos muzikos rūmuose (Palau de la Musica Catalana), kurie yra įtraukti į UNESCO pasaulio paveldo sąrašą, klausyta Karakaso (Venesuela) jaunimo simfoninio orkestro atliekamos I. Stravinskio, D. Šostakovičiaus muzikos.

Gimnazijos mokytojai grįžo pilni įspūdžių, idėjų ir pasiryžimo skatinti mokytojus ir mokinius dalyvauti projektinėje veikloje.

Kategorijos: Uncategorized.

Komentavimo galimybė išjungta.