Mokytojų kvalifikacijos tobulinimo kursai Kipre

Birželio 14‒18 dienomis Kipre, Nicosijos mieste, dalyvavome mokytojų kvalifikacijos tobulinimo kursuose „Let’s play music – How to create music ensembles in schools“. Tai ‒ pirmasis gimnazijos vykdomo ERASMUS+KA1 projekto „Kultūros paveldo ugdymas ir skaitmeninės aplinkos puoselėjimas pasitelkiant europietišką patirtį“ mobilumas.

Kursai prasidėjo nuo labai įdomių susipažinimo žaidimų, skatinančių draugiškumą ir komandinį darbą. Veiklų pradžioje pristatėme Šiaulių Sauliaus Sondeckio menų gimnaziją ir individualiai pasirinktus inovatyvius mokymo metodus. Turėjome puikią galimybę pasidalinti gerąja darbo patirtimi, patobulinti tarpkultūrinę kompetenciją, anglų kalbos valdymo įgūdžius. Visa mokomoji medžiaga buvo pateikta anglų kalba. Labai šiltai mus priėmė mokytoja Maria Demosthenous.

Dalyvavome dainavimo, ukulėlės, būgnų ir išilginės fleitos pamokose. Ypatingas dėmesys buvo kreipiamas kūno perkusijai – ypač dainavimo pamokose. Tuo pačiu metu derinant dainavimo ir kūno judesius išgaunamas skambus ir ekspresyvus garsas. Pamokas vedė savo srities specialistai.

Puikiai suplanuotas kursų laikas leido pažinti nuostabią vietos gamtą bendraujant su kolegėmis iš Kroatijos. Viešnagės Kipre metu aplankėme Nicosijos senamiestį, žymiausias šio miesto vietas.

Labai džiaugiamės, kad galėjome dalyvauti šiame projekte – patobulinome savo profesines-dalykines kompetencijas, galėsime įgytas teorines ir praktines žinias perduoti mokiniams. Taip pat gautomis žiniomis pasidalinsime su kolegomis gimnazijoje bei už jos ribų.

Mokytojos Nėlida Januškienė ir Jūratė Minkevičiūtė

Kategorijos: Uncategorized.

Komentavimo galimybė išjungta.