Muzikinė dovana pasitinkant Naujuosius metus

Metams ritantis į pabaigą, jaunieji atlikėjai ir jų mokytojos nesiilsėjo. Gruodžio 31 dienos popietę Šiaulių dailės galerijoje susirinkusiems artimiesiems bei svečiams buvo padovanotas Naujametinis koncertas, kuriame skambėjo smuiko, kanklių bei fortepijono garsai. Jį organizavo ir vedė mokytoja Nijolė Prascevičienė, atlikėjams talkino koncertmeisterė Daiva Ramunė Šulcaitė. Vienas po kito klausytojus džiugino įvairaus amžiaus Šiaulių Sauliaus Sondeckio menų gimnazijos mokiniai: pirmokės Žemyna Živoltaitė ir Bernadeta Januškaitė, septintokai Deimantė Laurinaitytė ir Paulius Ubartas, III gimnazijos klasės mokinė Ugnė Krikščiūnaitė (mokytoja N. Prascevičienė), aštuntokas Povilas Ušinskis (mokytoja R. Sližienė), IIa gimnazijos klasės mokinė Martyna Vedeckytė (mokytoja M. Kaubrienė) ir III gimnazijos klasės mokinė Emilija Tomašūnaitė (mokytoja R. Vaišnorienė). Muzikantų gretas papildė Šiaulių 1-osios muzikos mokyklos smuikininkė Morta Milašauskaitė (mokytoja N. Prascevičienė).

Koncerte skambėjo įvairių kompozitorių kūriniai, tarp kurių ne taip dažnai atliekami: F. B. Mendelsono Koncertas smuikui ir orkestrui e-moll ar F. Poliakino ,,Kanarėlė“.

Džiaugiamės jaunaisiais atlikėjais bei dėkojame jiems ir jų mokytojoms už muziką, padovanotą metų sandūroje, kuri palydėjo į Naujuosius metus pakiliai ir šventiškai nusiteikusius. Linkime laimingų, sveikų ir muzikalių 2022-ųjų!

Mokytoja Nėlida Januškienė

Kategorijos: Uncategorized.

Komentavimo galimybė išjungta.