Muzikinė popietė „Susipažinkime: W. A. Mozart“

Lapkričio 27 dienos popietę į gimnazijos koncertų salę susirinko 1–5 klasių bendrojo fortepijono metodinės grupės mokytojos ir jų mokiniai į šios metodinės grupės pirmininkės Raimondos Sližienės suplanuotą ir organizuotą renginį, kurio tikslas – daugiau sužinoti apie kompozitorių W. A. Mocartą bei pasiklausyti gyvai atliekamų jo sukurtų kūrinių fortepijonui. Žinoma, kad klausytojų tarpe netrūko jaunųjų atlikėjų gerbėjų – tėvelių, senelių, draugų ir kitų artimųjų, kurie šiltais aplodismentais palaikė scenoje grojančius vaikus.

Daug įdomios informacijos apie W. A. Mocarto gyvenimo ir kūrybos faktus sužinoti ir prisiminti padėjo renginio organizatorės R. Sližienės padėjėjas, septintokas Jonas Vozbutas. Jonas ne tik žaismingai bendravo su publika, bet ir pats pakilo į sceną ir atliko kūrinį „Turkų maršas“.

Muzikinė popietė neužtruko ilgai, tačiau paliko pluoštą gerų emocijų, pakilią nuotaiką ir sutvirtino atlikėjų pasitikėjimą savimi. Juk galima puikiai jaustis ir gebėjimus demonstruoti grojant antruoju instrumentu – fortepijonu.

Meninio ugdymo skyriaus vedėja Irida Motekaitienė

Kategorijos: Uncategorized.

Komentavimo galimybė išjungta.