„Muzikiniai penktadienio vakarai Naisiuose“

Nuo šių metų rugpjūčio 2 dienos Naisių vasaros teatro ir bendruomenės kultūros rūmuose vyksta akustinės muzikos festivalis “Muzikiniai penktadienio vakarai Naisiuose”. Festivalyje dalyvauja jaunieji atlikėjai. Du vakarai buvo skirti akordeono muzikai, kuriuose grojo Šiaulių Sauliaus Sondeckio menų gimnazijos mokiniai Lukas Vaičius ir Eglė Bartkevičiūtė.

Publikai ypač malonu buvo girdėti muzikuojant gerai pažįstamą savo žemietį, naisiškį Luką. Šį kartą jis grojo ne tik akordeonu, bet ir elektroniniu klavišiniu instrumentu. Publika šiltai sutiko jo pasirodymą ir linkėjo sėkmės, siekiant savo tikslo. Kartu su Luku muzikavo ir būsimasis menų gimnazijos devintos klasės gitaros specialybės mokinys Mantas Milašauskas. Festivalio metu grojusi Eglė surado naujų gerbėjų. Ji grojo akordeonu, elektroniniu klavišiniu instrumentu, dainavo. Jos įvairiapusis talentas visuomet žavi klausytojus, taip atsitiko ir šį kartą.

    Šaunu, kai Ramūno Karbauskio rengiami festivaliai padeda jauniesiems talentams tapti žinomais ir už Šiaulių miesto ribų.

Kategorijos: Uncategorized.

Komentavimo galimybė išjungta.