Muzikų pasiekimai – Lietuvos džiaugsmui ir pasididžiavimui

Lietuvos muzikų rėmimo fondas ypatingą dėmesį skiria jaunųjų talentų globai, būsimųjų menininkų ugdymui. Kiekvienais metais fondo rengiamos tarptautinių konkursų laureatų ir jų pedagogų pagerbimo iškilmės, mokytojų ir jų mokinių koncertai, tapo gražiomis tradicijomis, padedančiomis jaunųjų muzikų meninei saviraiškai ir jų meninių gebėjimų puoselėjimui.

Vasario 24 dieną LR Prezidento rūmų Baltojoje salėje ir LR Vyriausybės rūmuose į tarptautinių konkursų laureatų pagerbimo iškilmes buvo pakviesti 52 laureatai ir 34 jų pedagogai.

Tarp šventės dalyvių – du Šiaulių Sauliaus Sondeckio menų gimnazijos mokiniai. Tai III klasės akordeonistai Aistė Norbutaitė ir Mantas Lukauskas. Apdovanojimus jie pelnė tarptautiniuose konkursuose Lietuvoje, Estijoje, Italijoje, Kroatijoje. Malonu buvo tarp pakviestų laureatų matyti buvusią gimnazijos akordeonistę Ramintą Šukytę ir girdėti salėje skambančius Martyno Levickio atliekamų kūrinių įrašus.

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė tarptautinių konkursų laureatams įteikė padėkos raštus, o rėmėjai – atminimo dovanas. Šiauliečius miesto mero Artūro Visocko vardu sveikino Šiaulių miesto Kultūros skyriaus vedėja Daina Kinčinaitienė.

„Jūs sugebate atkakliai dirbti – po daugybę valandų kasdien. Nugalėti daug kitų norų, paaukoti daug malonumų. O tai jau – brandumas ir atsakomybė. Muzika tapo Jūsų gyvenimo dalimi, o Jūsų laimėjimai rodo, kad pasirinkdami neklydote nei Jūs, nei muzika“, – sakė šalies vadovė.

Prezidentė muzikantams ir jų mokytojams palinkėjo nesustoti tobulėti ir augti visos Lietuvos džiaugsmui ir pasididžiavimui.

Kategorijos: Uncategorized.

Komentavimo galimybė išjungta.