Muzikuojame kartu

Šio pavasario pradžia – aktyvi ir sėkminga gimnazijos mokytojo Zigmo Drakšo jauniesiems trimitininkams ir mokytojos Raimondos Sližienės mokinėms.

Kovo 6 dieną I tarptautiniame instrumentinės muzikos konkurse „Grokime kartu“, kuris vyko Radviliškyje, sėkmingai pasirodė mokytojų suburti ansambliai: Justas Drakšas (4 klasė) ir Kamilė Kaučikaitė (I gimnazijos klasė) laimėjo 1 vietą, Povilas Petrutis ir Danielė Daukšaitė (2 klasė) – 3 vietą, trio Barbora Špokauskaitė (4 klasė), Austėja Venckutė (5 klasė) ir Audronė Bagūnaitė (gimnazijos papildomo mokymo skyriaus 6 klasė) – diplomą.

Kovo 15 dieną prie šių ansamblių prisijungė gimnazijos papildomo mokymo skyriaus 7 klasės mokinė Austėja Marcinkevičiūtė ir visi darniai ansamblių sudėtyje, o Danielė ir Kamilė – ir solo, koncertavo Vilniaus klausytojams Stasio Vainiūno namuose.

Džiaugiamės, kad kovo 4 dieną Šiaulių Šv. apaštalų Petro ir Pauliaus katedroje vykusiame Šv. Kazimiero ordino apdovanojimų renginyje Justas Drakšas buvo paskelbtas jaunuoju 2017 metų Šiaulių miesto šviesuoliu.

Kategorijos: Uncategorized.

Komentavimo galimybė išjungta.