Netradicinės pamokos trečioje klasėje

Balandžio 22 dieną gimnazijos 3 klasėje pamokas vedė mokinio Lauryno mama Eglė Čelutkienė.

Eglė Čelutkienė yra medikė, daug metų dirbanti ligoninės operacinėje, labai mylinti vaikus, nestokojanti energijos, naujų idėjų ir sumanymų. Šį kartą ji nustebino vaikučius įdomia, netradicine veikla, supažindindama juos su tūrio matavimo vienetais. Mokiniai ne tik virtualioje erdvėje susipažino su litru, mililitru, bet ir atliko praktines užduotis matuodami, lygindami, rasdami nurodytą tūrio dalį. Ypač įdomu jiems buvo veikloje pasinaudoti tikrais medicininiais švirkštais.

Lauryno mama labai pasidžiaugė nuoširdžiais, kūrybingais, išradingais trečiokais, ir veiklų pabaigoje kiekvienas iš jų pasodino gerumo daigelius, iš kurių turėtų išaugti didžiulės saulėgrąžos.

Kodėl tėvelių dalyvavimas ugdymo įstaigose yra svarbus? Todėl, kad, atvykdami į ugdymo įstaigą ir bendradarbiaudami, rodome vaikams, kad jie mums rūpi ir tada vaikuose atsiranda noras parodyti, kaip viską puikiai jie daro.

Aš labai džiaugiuosi, kad 3 klasės mokinių tėveliai nuoširdžiai įsitraukia į savanorystę mūsų gimnazijoje. Jie ne tik veda pamokas, valandėles, organizuoja šventes, bet ir pasiūlo įvairių edukacijų, ekskursijų, išvykų.

3 klasės mokytoja Violeta Šuipienė

Kategorijos: Uncategorized.

Komentavimo galimybė išjungta.