Netradicinis paskutinis skambutis

74-os laidos abiturientų paskutinio skambučio šventė vyko kaip ir buvo suplanuota ‒ gegužės 22 d. Tik, žinoma, ji buvo kitokia, nes šventės planus stipriai pakoregavo ir pakeitė koronavirusas. Šį kartą skambutis nuskambėjo ne mokykloje, o iš klasės vadovės namų, paskutinės pamokos metu, kuri vyko per vaizdo konferencijų programą. Neįprastinę paskutinę pamoką pagyvino ir ryškiomis spalvomis nuspalvino video filmukai su meninio ugdymo skyriaus vedėjos, l. e. direktoriaus pareigas, Iridos Motekaitienės, mažųjų pirmokėlių ir jaunesniųjų draugų, trečios gimnazinės klasės mokinių sveikinimais ir linkėjimais. Toks šventės formatas buvo įdomi ir nauja patirtis, o ir švęsti geriau tokiomis aplinkybėmis, nei niekaip.

Tos ypatingos ir įsimintinos dienos rytą, klasės seniūnė Beatričė Liutkutė su klasės draugais Tadu Vincentu Drilingu ir Evelina Šiukšteryte, kuri įamžino keletą nuotraukų prisiminimui, aplankė gimnazijos administraciją. Nuoširdžiai padėkojo meninio ugdymo sk. vedėjai, l. e. direktoriaus pareigas Iridai Motekaitienei, bendrojo ugdymo sk. vedėjai Neringai Brazaitienei, neformaliojo ir pagalbos sk. vedėjai Reginai Marozienei už rūpestį, pagalbą, patarimus, saugumo jausmą ir paliko atminimo dovanėlę gimnazijos bendruomenei – vazoje pasodintą trijų šakų medelį, kuris simbolizuoja juos ‒ vaikus, tėvelius, mokytojus, o jo šaknys – mokyklą. Mokykloje jie sutiko ne tik daug nuostabių draugų, bet ir puikių mokytojų, kurie atvėrė naujus horizontus, suteikė naujų žinių ir potyrių. Vienas iš jų ‒ tai abiturientų koncertas-paroda „Karantinas“, kuris paliks prasmingą pėdsaką gimnazijos istorijoje.

IV gimn. klasės mokinių tėvelių vardu, šiltai ir jautriai padėkos žodį gimnazijos žmonėms parašė Kornelijos mama Silvija Morkevičienė.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Po netradicinės paskutinio skambučio šventės abiturientų laukia rimti išbandymai – egzaminai, kurie šiemet prasidės gerokai vėliau, nuo birželio 22-osios. Tad linkiu jiems gerai išlaikyti brandos egzaminus, kuo geresnių rezultatų ir nusitiesti tvirtus tiltus link savo svajonių profesijos.

Už šventės ir koncerto-parodos „Karantinas“ skaitmenizavimą nuoširdžiai dėkojame IT specialistui Žilvinui Simeliui.

Klasės vadovė Daiva Vasauskienė

Kategorijos: Uncategorized.

Komentavimo galimybė išjungta.