Pagaliau vasara…

„Pagaliau baigėsi nuotolinis mokymas, pagaliau tikra vasara!“, ‒ sako akordeonistų kvarteto „Sondeckiukai“ dalyviai. Baigėsi pamokos, visi jau matome savo nuotolinio mokymosi rezultatus, prisimename nuotolinius renginius ir mėgaujamės galimybe nedidelėmis grupėmis susitikti gyvai.

Didelis noras dar pabūti kartu paskatino akordeonistų kvarteto „Sondeckiukai“ dalyvius organizuoti atvirą pamoką-koncertą savo draugams. Tai buvo tarsi baigiamasis šių mokslo metų akordas. Scenoje pasirodė ne keturi, o penki akordeonistai. Kolektyvas atsisveikino su abituriente Orinta Lukauskaite, o jos vietą planuoja užimti būsimasis aštuntokas Motiejus Dudnikas. Toks buvo kvarteto dalyvių sprendimas, tad Orinta patikėjo jam savo partijas. Scenoje skambėjo kūriniai, kurie buvo paruošti jau pasibaigus visiems konkursams ir įrašams.

Po renginio ansamblio dalyviai aptarė vasaros ir ateinančių mokslo metų planus. Jei nevaržys karantino ribojimai, mūsų laukia koncertas Palangos vasaros seminare, kūrybinė stovykla ir tarptautinio akordeonistų orkestro „Baltic tremolo“ koncertai Estijoje.

Saulėtos, pilnos nuotykių ir įspūdžių vasaros!

Mokytoja Marytė Markevičienė

Kategorijos: Uncategorized.

Komentavimo galimybė išjungta.