Papildomo mokymo skyriuje, kuriame vykdomos formalųjį švietimą papildančios muzikinio ugdymo programos, mokosi virš 100 Šiaulių regiono ir miesto vaikų. Skyrius įkurtas 1990 metais. Daug mokinių, įgijusių muzikinio ugdymo pradmenis ir pagrindus, toliau mokosi mokykloje pagal specializuoto muzikos ugdymo programas.
Jaunesnio amžiaus vaikai lanko Jaunučių chorą – chorinį meną propaguojantį ir meilę muzikai skleidžiantį kolektyvą. Kolektyvui vadovauja mokytoja Živilė Stanelienė. Kasmet kolektyvas paruošia nuotaikingą kalėdinę programą savo tėveliams, koncertuoja mokyklos bendruomenei, dalyvauja mieste ir respublikoje organizuojamuose renginiuose.
Mokiniai mokosi individualiuose užsiėmimuose grodami pasirinktu muzikos instrumentu ar dainuodami, dalyvauja ansambliuose, gilinasi į muzikos rašto ir istorijos pažinimą, realizuoja meninę raišką koncertinėje veikloje, dalyvauja konkursuose.
2017–2018 mokslo metai
Mokinio vardas pavardė | Klasė | Pasiekimai | Mokytojas |
Emilija Prascevičiūtė | 7 | 2018-06-05 II regioninis akordeono muzikos konkursas „Draugystės tiltai“, skirtas Lietuvos valstybės atkūrimo 100-mečiui paminėti, Šiauliai Diplomas |
J. Markevičius |
Eneli Klumbytė | 8 | 2018-04-28 III respublikinis muzikos ir meno mokyklų stygininkų solistų konkursas, Vilnius Laureatė |
M. Minčiūnienė / L. Mameniškytė |
Mergaičių vokalinis ansamblis „Sinkopės“ | 7-8 | 2018-04-25 Šiaulių regiono vaikų ir jaunimo dainavimo konkursas „Tau, mama“, Šiauliai 1 vieta |
Ž. Stanelienė / V. Daknienė |
Gretė Masėnaitė | 7 | 2018-04-14 XX nacionalinis Balio Dvariono pianistų ir stygininkų konkursas, Vilnius Diplomas |
O. Popova |
Ūla Rakickaitė | 8 | 2018-03-15/16 III tarptautinis konkursas „Jaunieji talentai 2018“, Kupiškis 3 vieta |
L. Bražaitė / O. Popova |
Ieva Tautkutė | 7 | 2018-03-15 Fortepijoninių duetų festivalio „Duo“ jaunųjų atlikėjų konkursas, Šiauliai 3 vieta |
I. Tautkuvienė |
Mergaičių vokalinis ansamblis „Sinkopės“ | 7-8 | 2018-03-09 VII respublikinis ansamblinio muzikavimo konkursas „Lietuva, aš už muziką“, Panevėžys 1 vieta |
Ž. Stanelienė / V. Daknienė |
Julija Jakaitytė | 7 | 2018-03-09 Regioninis muzikos ir meno mokyklų solfedžio konkursas, Šiauliai 2 vieta |
S. Petrauskaitė |
Smiltė Šilėnaitė | 7 | 2018-03-09 Regioninis muzikos ir meno mokyklų solfedžio konkursas, Šiauliai 1 vieta |
S. Petrauskaitė |
Eneli Klumbytė | 8 | 2018-02-03 II respublikinis Aleksandro Livonto stygininkų konkursas-festivalis, Vilnius Diplomas, nominacija „Už geriausią lietuviško kūrinio atlikimą“ |
M. Minčiūnienė / L. Mameniškytė |
Ūla Rakickaitė | 8 | 2018-02-03 II respublikinis Aleksandro Livonto stygininkų konkursas-festivalis, Vilnius Diplomas |
Lidija Bražaitė / Olga Popova |
Mergaičių vokalinis ansamblis „Sinkopės“ | 7-8 | 2018-01-17 Lietuvos vaikų ir moksleivių TV konkursas „Dainų dainelė“, Šiauliai (2 etapas) Laureatės |
Ž. Stanelienė / V. Daknienė |
Mergaičių vokalinis ansamblis „Sinkopės“ | 7-8 | 2017-12-15 XII tarptautinis vokalinės sakralinės muzikos festivalis-konkursas ,,Skriski, giesmele“, Šaukėnai 2 vieta |
Ž. Stanelienė / V. Daknienė |
Emilija Prascevičiūtė | 7 | 2017-11-03/04 Tarptautinis akordeonistų konkursas „Praha days“, Praha (Čekija) Bronzos diplomas |
J. Markevičius |
Emilija Prascevičiūtė | 7 | 2017-10-26/28 XXXV tarptautinis akordeono muzikos festivalis-konkursas „Pärnu akordionimuusika“, Pärnu (Estija) 3 vieta |
J. Markevičius |
2016–2017 mokslo metai
Mokinio vardas pavardė | Klasė | Pasiekimai | Mokytojas |
Justinas Stabrauskas | 6 | 2017-05-04/05 II atviras Ukrainos festivalis-konkursas „Guculska Rodina“, Jasynia (Ukraina) 3 vieta |
D. Vasauskienė |
Justinas Stabrauskas | 6 | 2017-04-30/05-03 X tarptautinis konkursas „Perpetum mobile“, Drogobič (Ukraina) 3 vieta |
D. Vasauskienė |
Mergaičių vokalinis ansamblis „Sinkopės“ | 6-7 | 2017-04-26 III respublikinis vaikų ir jaunimo dainavimo konkursas-festivalis „Garsų sūkury“, Ukmergė Grand Prix |
Ž. Stanelienė / V. Daknienė |
Eneli Klumbytė | 7 | 2017-04-23 IV respublikinis muzikos ir meno mokyklų stygininkų lietuviškos pjesės konkursas, skirtas pedagogo Tado Šerno atminimui, Vilnius Laureatė |
M. Minčiūnienė / L. Mameniškytė |
Audronė Bagūnaitė | 6 | 2017-04-21 III respublikinis solistų ir vokalinių ansamblių konkursas „Dainos sparnais“, Šiauliai 2 vieta |
J. Minkevičiūtė |
Justinas Stabrauskas | 6 | 2017-04-03-/05 XV tarptautinis akordeonistų-solistų konkursas „Naujene – 2017“, Daugpilis (Latvija) 3 vieta |
D. Vasauskienė |
Mergaičių vokalinis ansamblis „Sinkopės“ | 6-7 | 2017-03-29 VIII Žemaičių krašto vaikų ir moksleivių dainų festivalis-konkursas „Skambioji daina 2017“, Plungė Grand Prix |
Ž. Stanelienė / V. Daknienė |
Orinta Bliūdžiūtė | 6 | 2017-03-17/19 XIII nacionalinis Jono Švedo konkursas, Vilnius 3 vieta |
R. Marozienė / N. Gotalskaja |
Mergaičių vokalinis ansamblis „Sinkopės“ | 6–7 | 2017-03-09 X respublikinis vaikų ir mokinių dainavimo konkursas „Vyturiai ir vyturėliai“, Kelmė Laureatai |
Ž. Stanelienė / V. Daknienė |
Audronė Bagūnaitė (trio sudėtyje) |
6 | 2017-03-06 I tarptautinis instrumentinės muzikos konkursas „Grokime kartu“, Radviliškis Diplomas |
R. Sližienė |
Audronė Bagūnaitė (trio sudėtyje) |
6 | 2017-03-06 I tarptautinis instrumentinės muzikos konkursas „Grokime kartu“, Radviliškis Diplomas |
R. Sližienė |
Ansamblis: Ūla Rakickaitė Julija Jakaitytė Beatričė Vaitiekutė Gretė Masėnaitė |
7 6 6 6 |
2017-02-15 IV respublikinis instrumentinių ansamblių konkursas „Karamelė“, Kelmė 2 vieta |
L. Bražaitė O. Popova |
Audronė Bagūnaitė (trio sudėtyje) |
6 | 2017-02- 15 IV respublikinis instrumentinių konkursas „Karamelė“, Kelmė 1 vieta |
R. Sližienė |
Gretė Masėnaitė | 6 | 2016-12-15 Dainiaus Trinkūno Lietuvos jaunųjų pianistų festivalis-konkursas, Šiauliai Laureatė |
O. Popova |
Ūla Rakickaitė | 7 | 2016-12-01 II tarptautinis konkursas „Jaunieji talentai – 2016“, Rokiškis 2 vieta |
L. Bražaitė / O. Popova |
Justinas Stabrauskas | 6 | 2016-11-25 XI tarptautinis akordeono muzikos festivalis-konkursas „Linksmasis akordeonas“, Šiauliai 3 vieta (kategorija A3) |
D. Vasauskienė |
Austėja Marcinkevičiūtė (dueto sudėtyje) |
7 | 2016-11-24 VII tarptautinis konkursas „Muzikuojame dviese“, Kaunas Diplomas |
R. Sližienė |
Justas Stabrauskas | 6 | 2016-11-02/04 Tarptautinis festivalis-konkursas „Tarptautinės akordeono dienos Prahoje“, Praha (Čekija) 2 vieta |
D. Vasauskienė |
Audronė Bagūnaitė (trio sudėtyje) |
6 | 2016-10-22 VI lietuviškos muzikos festivalis-konkursas „Atlėk, sakale“, Alytus Diplomas |
R. Sližienė |
Austėja Marcinkevičiūtė (dueto sudėtyje) |
7 | 2016-10-22 VI lietuviškos muzikos festivalis-konkursas „Atlėk, sakale“, Alytus 2 vieta |
R. Sližienė |
2015–2016 mokslo metai
Mokinio vardas pavardė | Klasė | Pasiekimai | Mokytojas |
Kamilė Kaučikaitė | 7 | 2016-06-21/26 XX tarptautinis jaunųjų instrumentalistų konkursas, Italija 2 vieta |
R. Sližienė |
Duetas Beatričė Liutkutė Karolina Stasiūnaitė |
6 5 |
2016-06-17/18 X tarptautinis akordeonistų konkursas „Italia award“, Italija 2 vieta |
D. Vasauskienė |
Beatričė Liutkutė | 6 | 2016-06-17/18 X tarptautinis akordeonistų konkursas „Italia award“, Italija 1 vieta (klasikos kategorija) |
D. Vasauskienė |
Kamilė Kaučikaitė (trio sudėtyje) |
7 | 2016-06-06/08 I tarptautinis jaunųjų muzikantų konkursas „Trofeo musicale“, Prienai Grand Prix |
R. Sližienė |
Kamilė Kaučikaitė | 7 | 2016-06-06/08 I tarptautinis jaunųjų muzikantų konkursas „Trofeo musicale“, Prienai 3 vieta |
R. Sližienė |
Daiva Matuzevičiūtė | 5 | 2016-05-31 I regioninis akordeono muzikos konkursas „Draugystės tiltai“, Šiauliai 2 vieta |
M. Markevičienė |
Gerda Rumšaitė | 5 | 2016-05-13 V tarptautinis Vlado Jakubėno jaunųjų pianistų konkursas, Biržai Diplomas |
Violeta Daknienė |
Beatričė Liutkutė | 6 | 2016-05-07/08 IX tarptautinis bajanistų-akordeonistų konkursas „Perpetuum mobile“, Drogobyč (Ukraina) 2 vieta |
D. Vasauskienė |
Duetas Beatričė Liutkutė Karolina Stasiūnaitė |
6 5 |
2016-05-07/08 IX tarptautinis bajanistų-akordeonistų konkursas „Perpetuum mobile“, Drogobyč (Ukraina) 1 vieta |
D. Vasauskienė |
Gerda Kliminskaitė | 5 | 2016-04-29 IV respublikinis jaunųjų pianistų konkursas „Saulėtos gaidos“, Šiauliai Laureato diplomas, specialus prizas „Už geriausiai atliktą lietuvių kompozitoriaus kūrinį“ |
L. Mameniškytė |
Fausta Pratkelytė | 7 | 2016-04-29 IV respublikinis jaunųjų pianistų konkursas „Saulėtos gaidos“, Šiauliai Laureato diplomas |
M. Kaubrienė |
Gabrielė Mikšytė | 7 | 2016-04-29 IV respublikinis jaunųjų pianistų konkursas „Saulėtos gaidos“, Šiauliai Laureato diplomas |
M. Kaubrienė |
Kamilė Kaučikaitė | 7 | 2016-04-29 IV respublikinis jaunųjų pianistų konkursas „Saulėtos gaidos“, Šiauliai Diplomas |
R. Sližienė |
Gretė Masėnaitė | 5 | 2016-04-29 IV respublikinis jaunųjų pianistų konkursas „Saulėtos gaidos“, Šiauliai Diplomas |
O. Popova |
Mergaičių vokalinis ansamblis „Sinkopės“ | 5–7 | 2016-04-27 Šiaulių regiono vaikų ir jaunimo dainavimo ir piešinių konkursas „Tau, mama“, Šiauliai 1 vieta |
Ž. Stanelienė / V. Daknienė |
Audronė Bagūnaitė | 5 | 2016-04-27 Šiaulių regiono vaikų ir jaunimo dainavimo ir piešinių konkursas „Tau, mama“, Šiauliai 2 vieta |
J. Juozūnienė / V. Daknienė |
Liepa Jurgutavičiūtė | 5 | 2016-04-23/30 X tarptautinis Balio Dvariono jaunųjų smuikininkų konkursas, Vilnius Diplomas |
M. Minčiūnienė |
Daiva Matuzevičiūtė | 5 | 2016-04-12/15 XIV tarptautinis akordeonistų-solistų konkursas „Naujene – 2016“, Daugpilis (Latvija) 3 vieta |
M. Markevičienė |
Beatričė Liutkutė | 6 | 2016-04-12/15 XIV tarptautinis akordeonistų-solistų konkursas „Naujene – 2016“, Daugpilis (Latvija) 2 vieta |
D. Vasauskienė |
Adrija Buturlakina | 7 | 2016-03-23/24 Lietuvos nacionalinis akordeonistų konkursas, Klaipėda Diplomas, A-5 kategorija |
M. Markevičienė |
Duetas Beatričė Liutkutė Karolina Stasiūnaitė |
6 5 |
2016-03-23/24 Lietuvos nacionalinis akordeonistų konkursas, Klaipėda 3 vieta, B-2 kategorija |
D. Vasauskienė |
Beatričė Liutkutė | 6 | 2016-03-23/24 Lietuvos nacionalinis akordeonistų konkursas, Klaipėda 2 vieta, A-5 kategorija |
D. Vasauskienė |
Mergaičių vokalinis ansamblis „Sinkopės“ | 5–7 | 2016-03-09 V respublikinis ansamblinio muzikavimo konkursas „Lietuva, aš už muziką“, Panevėžys 1 vieta |
Ž. Stanelienė / V. Daknienė |
Liepa Jurgutavičiūtė | 5 | 2016-02-27/28 IV respublikinis Jono Urbos stygininkų konkursas, Vilnius 1 vieta |
M. Minčiūnienė / L. Mameniškytė |
Beatričė Liutkutė | 6 | 2016-02-24/28 I tarptautinis akordeonistų bajanistų konkursas „Moj siabra – bajan“, Gomelis (Baltarusija) Diplomas |
D. Vasauskienė |
Adrija Buturlakina | 7 | 2016-02-24/28 I tarptautinis akordeonistų bajanistų konkursas „Moj siabra – bajan“, Gomelis (Baltarusija) Diplomas |
M. Markevičienė |
Liepa Jurgutavičiūtė | 5 | 2016-02-05 Nacionalinis B. Dvariono stygininkų konkursas, Klaipėda Laureatė, specialus prizas „Už įtikinamiausią virtuozinio kūrinio atlikimą“ |
M. Minčiūnienė / L. Mameniškytė |
Kamilė Kaučikaitė | 7 | 2016-02-05 Nacionalinis B. Dvariono pianistų konkursas, Klaipėda Diplomas |
R. Sližienė |
Orinta Bliūdžiūtė | 5 | 2016-02-03 II respublikinis konkursas „Šiaurės Lietuvos kompozitorių dovana lietuvių liaudies instrumentams“, Šiauliai 2 vieta |
R. Marozienė / D. Šulcaitė |
Kristupas Bernotas | 5 | 2016-02-03 II respublikinis konkursas „Šiaurės Lietuvos kompozitorių dovana lietuvių liaudies instrumentams“, Šiauliai 1 vieta, diplomas „Už geriausiai atliktą pjesę“ |
A. Bernotas / L. Filimonenko |
Gediminas Barauskis | 6 | 2016-02-03 II respublikinis konkursas „Šiaurės Lietuvos kompozitorių dovana lietuvių liaudies instrumentams“, Šiauliai 1 vieta |
A. Bernotas / L. Filimonenko |
Liepa Jurgutavičiūtė | 5 | 2016-01-30 TV konkurso „Dainų dainelė“ III etapas, Šiauliai Laureatė |
H. Mockienė / K. Drakšienė |
Mergaičių vokalinis ansamblis „Sinkopės“ | 5–7 | 2016-01-30 TV konkurso „Dainų dainelė“ III etapas, Šiauliai Laureatas |
Ž. Stanelienė / V. Daknienė |
Kamilė Kaučikaitė | 7 | 2016-01-30 VIII respublikinis J. S. Bacho jaunųjų pianistų konkursas, Vilnius Diplomas |
R. Sližienė |
Liepa Jurgutavičiūtė | 5 | 2016-01-13 Nacionalinio B. Dvariono stygininkų konkurso regioninis turas, Šiauliai Laureatė |
M. Minčiūnienė / L. Mameniškytė |
Kamilė Kaučikaitė | 7 | 2016-01-11 Nacionalinio B. Dvariono pianistų konkurso regioninis turas, Šiauliai Laureatė |
R. Sližienė |
Mergaičių vokalinis ansamblis „Sinkopės“ | 5–7 | 2015-11-26 Aukštaitijos regiono jaunųjų dainininkų konkursas, Panevėžys 1 vieta |
Ž. Stanelienė / V. Daknienė |
Liepa Jurgutavičiūtė | 5 | 2015-11-06 Mėgėjų meno festivalis „Rudens mozaika“ (solistų vakaras-varžytuvės), Šiauliai Laureatė |
H. Mockienė / K. Juciūtė |
Beatričė Liutkutė Karolina Stasiūnaitė |
6 5 |
2015-10-22/23 33-asis tarptautinis festivalis-konkursas „Pärnu acordionummussika“ (Estija) Grand prix (duetas) |
D. Vasauskienė |
Adrija Buturlakina | 7 | 2015-10-22/23 33-asis tarptautinis festivalis-konkursas „Pärnu acordionummussika“ (Estija) Grand prix |
M. Markevičienė |
2014–2015 mokslo metai
Mokinio vardas pavardė | Klasė | Pasiekimai | Mokytojas |
Duetas Gediminas Barauskis Kristupas Bernotas |
5 4 |
2015-05-09 IV tarptautinis Prano Stepulio kamerinių liaudies instrumentinės muzikos ansamblių konkursas, Šiauliai 2 vieta |
A. Bernotas |
Kamilė Kaučikaitė | 5 | 2015-05-05/07 IV respublikinis jaunųjų pianistų konkursas „Musica amabile“, Vilnius 2 vieta |
R. Sližienė |
Mergaičių ansamblis | 4–5 | 2015-04-24 II respublikinis solistų ir vokalinių ansamblių konkursas „Dainos sparnais“, Šiauliai 2 vieta |
Ž. Stanelienė |
Fausta Pratkelytė | 6 | 2015-04-23 III respublikinis pianistų konkursas „Čiurlionio jūra“, Radviliškis 3 vieta |
M. Kaubrienė |
Vilius Aksomaitis | 5 | 2015-04-23 III respublikinis pianistų konkursas „Čiurlionio jūra“, Radviliškis 2 vieta |
M. Kaubrienė |
Ieva Tautkutė | 4 | 2015-04-23 II tarptautinis Mykolo Kleopo Oginskio kamerinės muzikos atlikėjų festivalis-konkursas „Mykolo Kleopo Oginskio kūrybos perlai“, Rietavas 3 vieta |
I. Tautkuvienė |
Miglė Štabokaitė | 7 | 2015-04-23 II tarptautinis Mykolo Kleopo Oginskio kamerinės muzikos atlikėjų festivalis-konkursas „Mykolo Kleopo Oginskio kūrybos perlai“, Rietavas 3 vieta |
L. Mameniškytė |
Adrija Buturlakina | 4 | 2015-04-22/25 40-asis tarptautinis akordeonistų konkursas „Pula 2015“, Kroatija 3 vieta |
M. Markevičienė |
Beatričė Liutkutė | 5 | 2015-04-22/25 40-asis tarptautinis akordeonistų konkursas „Pula 2015“, Kroatija 2 vieta |
D. Vasauskienė |
Duetas Beatričė Liutkutė Karolina Stasiūnaitė |
5 4 |
2015-04-22/25 40-asis tarptautinis akordeonistų konkursas „Pula 2015“, Kroatija 2 vieta |
D. Vasauskienė |
Aiva Jurevičiūtė | 7 | 2015-04-22 Šiaulių regiono vaikų ir jaunimo dainavimo ir piešinių konkursas „Tau, mama“, Šiauliai Diplomas |
N. Vaičiulienė |
Audronė Bagūnaitė | 4 | 2015-04-22 Šiaulių regiono vaikų ir jaunimo dainavimo ir piešinių konkursas „Tau, mama“, Šiauliai 1 vieta |
J. Juozūnienė |
Liepa Jurgutavičiūtė | 4 | 2015-04-19/25 IX tarptautinis Aleksandro Glazunovo stygininkų konkursas, Paryžius (Prancūzija) 1 vieta |
M. Minčiūnienė |
Mergaičių ansamblis | 4–5 | 2015-04-15 VII Žemaitijos ir Klaipėdos krašto vaikų ir moksleivių festivalis-konkursas „Skambioji daina 2015“, Plungė 1 vieta |
Ž. Stanelienė / D. Girčius |
Beatričė Liutkutė | 5 | 2015-03-24/28 XI respublikinis akordeonistų konkursas „Vilnius 2015“, Vilnius Diplomas |
D. Vasauskienė |
Daiva Matuzevičiūtė | 5 | 2015-03-24/28 XI respublikinis akordeonistų konkursas „Vilnius 2015“, Vilnius Diplomas |
M. Markevičienė |
Beatričė Liutkutė Karolina Stasiūnaitė |
5 4 |
2015-03-24/28 XI respublikinis akordeonistų konkursas „Vilnius 2015“, Vilnius 3 vieta |
D. Vasauskienė |
Adrija Buturlakina | 6 | 2015-03-24/28 XI respublikinis akordeonistų konkursas „Vilnius 2015“, Vilnius 2 vieta |
M. Markevičienė |
Beatričė Liutkutė Karolina Stasiūnaitė |
5 4 |
2015-03-13 V tarptautinis muzikos mokyklų akordeonistų ansamblių konkursas, Limbaži (Latvija) 1 vieta |
D. Vasauskienė |
Adrija Buturlakina (mišraus ansamblio sudėtyje) |
6 | 2015-03-13 V tarptautinis muzikos mokyklų akordeonistų ansamblių konkursas, Limbaži (Latvija) 1 vieta |
M. Markevičienė |
Orinta Bliūdžiūtė | 4 | 2015-03-07/08 XII Jono Švedo liaudies instrumentų atlikėjų konkursas, Vilnius Laureatė |
R. Vaišnorienė / D. Girčius |
Liepa Jurgutavičiūtė | 4 | 2015-03-05 IX respublikinis vaikų ir mokinių dainavimo konkursas „Vyturiai ir vyturėliai“, Kelmė Laureato diplomas |
H. Mockienė / K. Juciūtė |
Mergaičių ansamblis | 4–5 | 2015-03-05 IX respublikinis vaikų ir mokinių dainavimo konkursas „Vyturiai ir vyturėliai“, Kelmė Laureato diplomas |
Ž. Stanelienė / D. Girčius |
Austėja Kardušaitė | 5 | 2014-12-12 IX tarptautinis festivalis-konkursas „Skriski, giesmele“, Šaukėnai 2 vieta |
J. Juozūnienė |
Adrija Buturlakina | 6 | 2014-11-20 X tarptautinis jaunųjų atlikėjų lengvosios muzikos konkursas „Linksmasis akordeonas“, Šiauliai 3 vieta |
M. Markevičienė |
Beatričė Liutkutė | 5 | 2014-11-20 X tarptautinis jaunųjų atlikėjų lengvosios muzikos konkursas „Linksmasis akordeonas“, Šiauliai 1 vieta |
D. Vasauskienė |
Duetas Beatričė Liutkutė Karolina Stasiūnaitė |
5 4 |
2014-11-20 X tarptautinis jaunųjų atlikėjų lengvosios muzikos konkursas „Linksmasis akordeonas“, Šiauliai 1 vieta |
D. Vasauskienė |
Ieva Tautkutė (trio sudėtyje) |
4 | 2014-10-24 IV respublikinis jaunųjų atlikėjų lietuviškos muzikos festivalis-konkursas „Atlėk, sakale“, Alytus 1 vieta (Konkurso taurė), Diplomas už originaliausią lietuvių autoriaus kūrinio interpretaciją |
I. Tautkuvienė |
Beatričė Liutkutė | 5 | 2014-10-23/25 XXXII festivalis-konkursas „Pärnu akordionimuusika“ (Estija) 2 vieta (A-2 kategorija) |
D. Vasauskienė |
Adrija Buturlakina | 6 | 2014-10-23/25 XXXII festivalis-konkursas „Pärnu akordionimuusika“ (Estija) 1 vieta (A-2 kategorija) |
M. Markevičienė |
2013–2014 mokslo metai
Mokinio vardas pavardė | Klasė | Pasiekimai | Mokytojas |
Kamilė Kaučikaitė | 4 | 2014-08-14/23 XIV tarptautinis konkursas-festivalis „Muzika be sienų“, Druskininkai laureatė |
R. Sližienė |
Beatričė Liutkutė | 4 | 2014-06-19/21 tarptautinis akordeonistų konkursas „Italia award“, Italija 2 vieta, kategorija Student-C |
D. Vasauskienė |
Karolina Stasiūnaitė | 3 | 2014-06-19/21 tarptautinis akordeonistų konkursas „Italia award“, Italija 1 vieta, kategorija Student-C |
D. Vasauskienė |
Mergaičių vokalinis ansamblis | 3–5 | 2014-06-07 Lietuvos jaunimo ir suaugusiųjų vokalinių ansamblių festivalis-konkursas „Muzika kalba tėčiui“, Šeduva 1 vieta |
Ž. Stanelienė |
Deimantė Urbelytė | 8 | 2014-05-23 III respublikinis jaunųjų pianistų konkursas „Saulėtos gaidos“, Šiauliai diplomas |
M. Kaubrienė |
Austėja Marcinkevičiūtė | 4 | 2014-05-23 III respublikinis jaunųjų pianistų konkursas „Saulėtos gaidos“, Šiauliai diplomas |
R. Sližienė |
Kamilė Kaučikaitė | 4 | 2014-05-23 III respublikinis jaunųjų pianistų konkursas „Saulėtos gaidos“, Šiauliai diplomas |
R. Sližienė |
Vilius Aksomaitis | 4 | 2014-05-23 III respublikinis jaunųjų pianistų konkursas „Saulėtos gaidos“, Šiauliai 3 vieta |
M. Kaubrienė |
Ieva Tautkutė | 3 | 2014-05-23 III respublikinis jaunųjų pianistų konkursas „Saulėtos gaidos“, Šiauliai 2 vieta |
K. Juciūtė |
Miglė Štabokaitė | 6 | 2014-05-23 III respublikinis jaunųjų pianistų konkursas „Saulėtos gaidos“, Šiauliai 1 vieta, specialus prizas už geriausiai atliktą klasikinį kūrinį, specialus gimnazijos direktorės I. Asauskienės prizas |
L. Mameniškytė |
Austėja Lesnickaitė | 3 | 2014-05-09 tarptautinis jaunųjų atlikėjų konkursas „Mažieji talentai 2014“, Utena diplomas |
K. Juciūtė |
Ieva Tautkutė | 3 | 2014-05-09 tarptautinis jaunųjų atlikėjų konkursas „Mažieji talentai 2014“, Utena diplomas |
K. Juciūtė |
Beatričė Liutkutė | 4 | 2014-04-09/11 XII tarptautinis akordeonistų – solistų konkursas „Naujene 2014“, Daugpilis (Latvija) 2 vieta |
D. Vasauskienė |
Karolina Stasiūnaitė | 3 | 2014-04-09/11 XII tarptautinis akordeonistų – solistų konkursas „Naujene 2014“, Daugpilis (Latvija) 2 vieta |
D. Vasauskienė |
Daiva Matuzevičiūtė | 4 | 2014-04-09/11 XII tarptautinis akordeonistų – solistų konkursas „Naujene 2014“, Daugpilis (Latvija) 3 vieta |
M. Markevičienė |
Kamilė Kaučikaitė | 4 | 2014-04-10/16 XVIII nacionalinis Balio Dvariono pianistų ir stygininkų konkursas, Vilnius diplomas |
R. Sližienė |
Miglė Štabokaitė | 6 | 2014-04-10/16 XVIII nacionalinis Balio Dvariono pianistų ir stygininkų konkursas, Vilnius diplomas |
M. Mameniškytė |
Liepa Jurgutavičiūtė | 3 | 2014-04-10/16 XVIII nacionalinis Balio Dvariono pianistų ir stygininkų konkursas, Vilnius laureatė |
M. Minčiūnienė |
Joana Linkutė | 5 | 2014-04-24 Šiaulių regiono vaikų ir jaunimo dainos konkursas „Tau, mama“ diplomas |
J. Minkevičiūtė |
Mergaičių vokalinis ansamblis | 3–5 | 2014-04-24 Šiaulių regiono vaikų ir jaunimo dainos konkursas „Tau, mama“ 1 vieta |
Ž. Stanelienė |
Liepa Jurgutavičiūtė | 3 | 2014-04-24 Šiaulių regiono vaikų ir jaunimo dainos konkursas „Tau, mama“ 1 vieta |
H. Mockienė |
Beatričė Liutkutė | 4 | 2014-03-05 tarptautinis konkursas „Moi siabra bajan“ (Gomelis, Baltarusija) 1 vieta |
D. Vasauskienė |
Liepa Jurgutavičiūtė | 3 | 2014-02-27 Nacionalinio B. Dvariono jaunųjų stygininkų konkurso regioninio turo nugalėtoja | M. Minčiūnienė |
Joana Linkutė | 5 | 2014-02-21 Respublikinio XXII J. Pakalnio jaunųjų atlikėjų pučiamaisiais ir mušamaisiais instrumentais konkurso regioninio turo nugalėtoja | L. Klimaitė |
Ieva Tautkutė | 3 | 2014-02-27 Nacionalinio B. Dvariono jaunųjų pianistų konkurso regioninio turo nugalėtoja | M. Minčiūnienė |
Gretė Masėnaitė | 3 | 2014-02-27 Nacionalinio B. Dvariono jaunųjų pianistų konkurso regioninio turo nugalėtoja | O. Popova |
Kamilė Kaučikaitė | 4 | 2014-02-27 Nacionalinio B. Dvariono jaunųjų pianistų konkurso regioninio turo nugalėtoja | R. Sližienė |
Ieva Kasparaitė | 6 | 2014-02-27 Nacionalinio B. Dvariono jaunųjų pianistų konkurso regioninio turo nugalėtoja | M. Kaubrienė |
Miglė Štabokaitė | 6 | 2014-02-27 Nacionalinio B. Dvariono jaunųjų pianistų konkurso regioninio turo nugalėtoja | M. Mameniškytė |
Liepa Jurgutavičiūtė | 3 | 2014-02-11 Lietuvos vaikų ir moksleivių televizijos konkurso „Dainų dainelė“ IV etapo dalyvė | H. Mockienė |
Beatričė Liutkutė | 4 | 2013-12-10/15 tarptautinis akordeonistų konkursas „Przemysl – 2013“, Lenkija Diplomas |
D. Vasauskienė |
Beatričė Liutkutė | 4 | 2013-12-01 tarptautinis akordeonistų konkursas „Uzory Prikarpatija“ (Ukraina), 1 vieta |
D. Vasauskienė |
Liepa Jurgutavičiūtė | 3 | 2013-11-30 III tarptautinis Viktoro Radovičiaus jaunųjų smuikininkų konkursas, Vilnius, 3 vieta |
M. Minčiūnienė |
Gintė Grigaitytė | 6 | 2013-11-23/24 III respublikinis J. Urbos jaunųjų stygininkų konkursas, Vilnius, 2 vieta |
N. Prascevičienė |
Beatričė Liutkutė | 4 | 2013-10-24/26 XXXI festivalis-konkursas „Pärnu akordionimuusika“ (Estija), Grand Prix |
D. Vasauskienė |
Beatričė Liutkutė | 4 | 2013-10-10/12 IV tarptautinis akordeonistų konkursas (Tczew, Lenkija), 3 vieta. |
D. Vasauskienė |
2009–2013 mokslo metai
Mokinio vardas pavardė | Klasė | Pasiekimai | Mokytojas |
Miglė Štabokaitė | 5 | 2013-06-10/15 IV tarptautinis Sauliaus Sondeckio jaunųjų smuikininkų, violončelininkų ir pianistų konkursas, Šiauliai – 2 vieta | L. Mameniškytė |
Gintė Grigaitytė | 5 | 2013-07-04 skirta karalienės Mortos premija | N. Prascevičienė |
Beatričė Liutkutė | 3 | 2013-06-17/18 Tarptautinis akordeonistų konkursas „Akordeonų regata“ (Talinas, Estija) 2 vieta |
D. Vasauskienė |
Gintė Grigaitytė | 5 | 2013-06-10/15 IV tarptautinis Sauliaus Sondeckio jaunųjų smuikininkų, violončelininkų ir pianistų konkursas, Šiauliai – 3 vieta | N. Prascevičienė |
Izabelė Lanauskaitė | 7 | 2013-06-10/15 IV tarptautinis Sauliaus Sondeckio jaunųjų smuikininkų, violončelininkų ir pianistų konkursas, Šiauliai – diplomas | N. Prascevičienė |
Liepa Jurgutavičiūtė | 2 | 2013-06-10/15 IV tarptautinis Sauliaus Sondeckio jaunųjų smuikininkų, violončelininkų ir pianistų konkursas, Šiauliai – diplomas | M. Minčiūnienė |
Daiva Matuzevičiūtė | 3 | 2013-06-09/12 Tarptautinis konkursas „Valtidone – 2013“, Italija – 1 vieta | M. Markevičienė |
Beatričė Liutkutė | 3 | 2013-06-09/12 Tarptautinis konkursas „Valtidone – 2013“, Italija – 3 vieta | D. Vasauskienė |
Karolina Stasiūnaitė | 2 | 2013-06-09/12 Tarptautinis konkursas „Valtidone – 2013“, Italija – 3 vieta | D. Vasauskienė |
Jaunučių choras „Spindulėliai“ | 2-4 | 2013-05-25 III tarptautinis chorų festivalis-konkursas ŠIAULIAI CANTAT, Šiauliai Sidabro diplomas2012.11.17 Festivalis – varžytuvės „Rudens mozaika“ Tarp šauniausiųjų2012.07.05-07 Respublikinė moksleivių dainų šventė „Mūsų vardas – „Lietuva“ Vilnius |
Ž. Stanelienė |
Gerda Rumšaitė | 2 | 2013-05-10 IV tarptautinis Vlado Jakubėno jaunųjų pianistų konkursas, Biržai Diplomas už geriausiai atliktą privalomą V. Jakubėno kūrinį |
V. Daknienė |
Ieva Kasparaitė | 5 | 2013-05-10 IV tarptautinis Vlado Jakubėno jaunųjų pianistų konkursas, Biržai Diplomas už geriausiai atliktą klasikinį kūrinį |
M. Kaubrienė |
Deimantė Urbelytė | 7 | 2013-05-10 IV tarptautinis Vlado Jakubėno jaunųjų pianistų konkursas, Biržai Diplomas už geriausiai atliktą privalomą V. Jakubėno kūrinį |
M. Kaubrienė |
Kristupas Bernotas Gediminas Barauskis Orinta Bliūdžiūtė Austėja Lukavičiūtė Enrika Kučinskaitė |
2-3 | 2013-05-03 III tarptautinis Prano Stepulio kamerinių liaudies instrumentinės muzikos ansamblių konkursas, Šiauliai 1 vieta |
A. Bernotas |
Milda Šaltytė | 3 | 2013-04-24 Šiaulių regiono vaikų ir jaunimo dainos konkursas „Tau, mama“, Šiauliai 1 vieta |
Ž. Stanelienė |
Gustė Čepaitytė | 6 | 2013-04-24 Šiaulių regiono vaikų ir jaunimo dainos konkursas „Tau, mama“, Šiauliai 3 vieta |
N. Vaičiulienė |
Mergaičių ansamblis | 2-4 | 2013-04-24 Šiaulių regiono vaikų ir jaunimo dainos konkursas „Tau, mama“, Šiauliai 2 vieta |
Ž. Stanelienė |
Austėja Kardašiūtė | 3 | 2013-04-24 Šiaulių regiono vaikų ir jaunimo dainos konkursas „Tau, mama“, Šiauliai 2 vieta |
J. Juozūnienė |
Beatričė Liutkutė | 3 | 2013-04-04 X respublikinis akordeonistų konkursas „Vilnius 2013“, Vilnius Diplomas |
D. Vasauskienė |
Karolina Stasiūnaitė | 2 | 2013-04-04 X respublikinis akordeonistų konkursas „Vilnius 2013“, Vilnius Diplomas |
D. Vasauskienė |
Rugilė Kudulytė | 5 | 2013-04-04 X respublikinis akordeonistų konkursas „Vilnius 2013“, Vilnius Diplomas |
M. Markevičienė |
Beatričė Liutkutė | 3 | 2013-03-21/24 XII tarptautinis festivalis-konkursas „Limbaži 2013“, Latvija 2 vieta |
D. Vasauskienė |
Rugilė Kudulytė | 5 | 2013-03-21/24 XII tarptautinis festivalis-konkursas „Limbaži 2013“, Latvija 3 vieta |
M. Markevičienė |
Ieva Tautkutė | 2 | 2013-03-23 V-asis Lietuvos jaunųjų pianistų šiuolaikinės fortepijoninės muzikos konkursas „Šypsenėlė“, laureatė |
I. Tautkuvienė |
Gabrielė Mikšytė Ieva Kasparaitė (fortepijoninis ansamblis) |
4 5 |
2013-03-23 V-asis Lietuvos jaunųjų pianistų šiuolaikinės fortepijoninės muzikos konkursas „Šypsenėlė“, diplomai |
M. Kaubrienė |
Milda Šaltytė | 3 | 2013-03-07 VIII-asis vaikų ir mokinių dainavimo konkursas „Vyturiai ir vyturėliai”, Kelmė I laipsnio diplomas |
Ž. Stanelienė |
Mergaičių vokalinis ansamblis | 2-4 | 2013-03-07 VIII-asis vaikų ir mokinių dainavimo konkursas „Vyturiai ir vyturėliai”, Kelmė I laipsnio diplomas |
Ž. Stanelienė |
Liepa Jurgutavičiūtė | 2 | 2013-03-07 VIII-asis vaikų ir mokinių dainavimo konkursas „Vyturiai ir vyturėliai”, Kelmė I laipsnio diplomas |
H. Mockienė |
Liepa Jurgutavičiūtė | 2 | 2013-03-04 Liepos Jurgutavičiūtės kompaktinės plokštelės pristatymas – koncertas | H. Mockienė |
Ieva Tautkutė | 2 | 2013-03-02 V-asis Lietuvos jaunųjų pianistų šiuolaikinės fortepijoninės muzikos konkursas „Šypsenėlė“, zoninis turas – laureatė |
I. Tautkuvienė |
Gabrielė Mikšytė Ieva Kasparaitė (fortepijoninis ansamblis) |
4 5 |
2013-03-02 V-asis Lietuvos jaunųjų pianistų šiuolaikinės fortepijoninės muzikos konkursas „Šypsenėlė“, zoninis turas – laureatės | M. Kaubrienė |
Orinta Bliūdžiūtė | 2 | 2013-03-01/02 XI respublikinis Jono Švedo liaudies instrumentų atlikėjų konkursas, Vilnius Laureato diplomas |
R. Marozienė |
Austėja Lukavičiūtė | 3 | 2013-03-01/02 XI respublikinis Jono Švedo liaudies instrumentų atlikėjų konkursas, Vilnius Laureato diplomas |
R. Vaišnorienė |
Kristupas Bernotas Gediminas Barauskis |
2 3 |
2013-03-01/02 XI respublikinis Jono Švedo liaudies instrumentų atlikėjų konkursas, Vilnius Laureatų diplomai |
A. Bernotas |
Karolina Stasiūnaitė Beatričė Liutkutė |
2 3 |
2013-02-15 Respublikinis instrumentinių ansamblių konkursas „Karamelė“ (Kelmė) – I laipsnio diplomas | D. Vasauskienė |
Gabrielė Mikšytė Ieva Kasparaitė |
4 5 |
2013-02-15 Respublikinis instrumentinių ansamblių konkursas „Karamelė“ (Kelmė) – II laipsnio diplomas | M. Kaubrienė |
Jorigė Jačunskytė | 5 | 2013-01-26 IX respublikinis styginių instrumentų jaunųjų atlikėjų žiemos konkursas – festivalis „Trakai 2013“ – diplomas | M. Minčiūnienė |
Liepa Jurgutavičiūtė | 2 | 2013-01-26 IX respublikinis styginių instrumentų jaunųjų atlikėjų žiemos konkursas – festivalis „Trakai 2013“ – 1 vieta |
M. Minčiūnienė |
Jaunučių choras „Spindulėliai“ | 2-4 | 2012-11-24 IX respublikinis religinės muzikos ir meno festivalis – konkursas, skirtas muzikos, poezijos ir choro globėjai šv. Cecilijai (Panevėžys) – 2 vieta | Ž. Stanelienė |
Gabrielė Mikšytė Ieva Kasparaitė |
4 5 |
2012-11-21/23 V tarptautinis fortepijoninių ir mišrių duetų konkursas „Muzikuojame dviese“ (Kaunas) – 3 vieta | M. Kaubrienė |
Karolis Liugas | 6 | 2012-05-24 II respublikinis jaunųjų pianistų konkursas „Saulėtos gaidos“(Šiauliai) – Laureatas | L. Mameniškytė |
Austėja Marcinkevičiūtė Kamilė Kaučikaitė |
1 2 |
2012-05-24 II respublikinis jaunųjų pianistų konkursas „Saulėtos gaidos“(Šiauliai) – Diplomai | R. Sližienė |
Gabrielė Mikšytė Ieva Kasparaitė |
3 4 |
2012-05-24 II respublikinis jaunųjų pianistų konkursas „Saulėtos gaidos“(Šiauliai) – Diplomai | M. Kaubrienė |
Gražvydas Jakumas Simona Jasaitytė |
5 6 |
2012-05-24 II respublikinis jaunųjų pianistų konkursas „Saulėtos gaidos“(Šiauliai) – Diplomai | I. Brūzgienė O. Popova |
Jorigė Jačunskytė | 4 | 2012-04-28 I tarptautinis instrumentinės muzikos konkursas „Muzikinė mažųjų mozaika“ (Alytus) – 3 vieta | M. Minčiūnienė |
Liepa Jurgutavičiūtė | 1 | 2012-04-28 I tarptautinis instrumentinės muzikos konkursas „Muzikinė mažųjų mozaika“ (Alytus) – Diplomas ir prizas „Jauniausiai dalyvei“ | M. Minčiūnienė |
Miglė Štabokaitė | 4 | 2012-04-16/21 XI tarptautinis N.Rubinšteino pianistų konkursas(Paryžius) – 2 vieta | L. Mameniškytė |
Joana Linkutė | 3 | 2012-03-17 Respublikinis vaikų ir jaunimo TV konkursas „Dainų dainelė“ (Vilnius) – Diplomas | J. Minkevičiūtė |
Damilė Martinaitytė | 7 | 2012-03-17 Respublikinis solfedžio konkursas (Kaunas) – 3 vieta | H. Mockienė |
Karolis Liugas | 6 | 2012-02-21/24 Nacionalinis B.Dvariono pianistų ir stygininkų konkursas (Vilnius) – Laureatas | L. Mameniškytė |
Ieva Kasparaitė Miglė Štabokaitė Emilija Topichaitė |
4 4 8 |
2012-02-21/24 Nacionalinis B.Dvariono pianistų ir stygininkų konkursas (Vilnius) – Diplomai | M. Kaubrienė L. Mameniškytė O. Popova |
Gintė Grigaitytė | 4 | 2012-02-21/24 Nacionalinis B.Dvariono pianistų ir stygininkų konkursas (Vilnius) – Laureatė | N. Prascevičienė |
Izabelė Lanauskaitė | 6 | 2012-02-21/24 Nacionalinis B.Dvariono pianistų ir stygininkų konkursas (Vilnius) – Laureatė | N. Prascevičienė |
Kristupas Bernotas | 1 | 2012-02-01 Respublikinis konkursas „Šiaurės Lietuvos kompozitorių dovana lietuvių liaudies instrumentams“, Šiaulių 2 muzikos mokykla – Laureatas | A. Bernotas |
Gediminas Barauskis | 2 | 2012-02-01 Respublikinis konkursas „Šiaurės Lietuvos kompozitorių dovana lietuvių liaudies instrumentams“, Šiaulių 2 muzikos mokykla – Diplomas | A. Bernotas |
Gintė Grigaitytė | 4 | 2011-10-29 II respublikinis J.Urbos stygininkų konkursas (Vilnius) – Laureatė | N. Prascevičienė |
Izabelė Lanauskaitė | 6 | 2011-10-29 II respublikinis J.Urbos stygininkų konkursas (Vilnius) – Laureatė | N. Prascevičienė |
Rugilė Kudulytė | 5 | 2011-10-16/18 XXIX festivalis – konkursas „Parnu akordionumuusika”,(Estija) – 2 vieta | M. Markevičienė |
Rugilė Kudulytė | 5 | 2011-09-27 tarptautinis konkursas „Citta di Lanciano” (Italija) – 3 vieta | M. Markevičienė |
Karolina Norkutė | 4 | 2011-06-01-05 III tarptautinis konkursas „Olimpo musicale“ (Prienai) – Diplomas | R. Sližienė |
Izabelė Lanauskaitė Patricija Lanauskaitė |
5 6 |
2011-06-01 Talentų fiesta „Vaikai už vaikus“ (Vilnius) | N.Prascevičienė |
Dominyka Malinauskaitė Medeinė Mickevičiūtė |
7 7 |
2011-05-31 Rečitalis Šiaulių filharmonijos salėje | M. Kaubrienė |
Gabrielė Mikšytė Ieva Kasparaitė (fortepijoninis ansamblis) |
2 3 |
2011-05-05 V respublikinis fortepijoninių duetų konkursas (Panevėžys) – 2 vieta | M. Kaubrienė |
Radvilė Karalevičiūtė Damilė Martinaitytė (fortepijoninis ansamblis) |
6 6 |
2011-05-05 V respublikinis fortepijoninių duetų konkursas (Panevėžys) – 2 vieta | M. Kaubrienė V. Daknienė |
Izabelė Lanauskaitė Patricija Lanauskaitė |
6 7 |
2011-04-15/16 III tarptautinis kamerinių ansamblių konkursas – festivalis „Fiori musicali“ (Šiauliai) – Laureatės | N. Prascevičienė |
Vilija Martinaitytė | 3 | 2011-04-09 Muzikos mokyklų solfedžio konkursas „Muzikinis vėrinys“ (Kaunas) – 2 vieta | S. Petrauskaitė |
Arvilė Vaitkevičiūtė | 4 | 2011-04-08/09 X respublikinis Jono Švedo tautinių instrumentų atlikėjų konkursas (Vilnius) – Laureatė | R. Vaišnorienė |
Eglė Bartkevičiūtė | 7 | 2011-04-05 Tarptautinis konkursas „Vilnius 2011“, ansamblių kategorija – 1 vieta | M. Markevičienė |
Emilija Topichaitė | 7 | 2011-03-31 Tarptautinis jaunųjų atlikėjų konkursas „Kaunas sonorum“ – Diplomas | O. Popova |
Eglė Bartkevičiūtė | 7 | 2011-03-27 Tarptautinis konkursas „Pavasario pabiručiai“ (Baltarusija) – 1 vieta | M. Markevičienė |
Eglė Bartkevičiūtė | 7 | 2011-03-26/27 Respublikinis bendro fortepijono jaunųjų atlikėjų konkursas „Piano-forte“ (Vilnius) – Laureatė | R. Sližienė |
Dominyka Malinauskaitė Medeinė Mickevičiūtė (fortepijoninis ansamblis) |
7 | 2011-03-21/25 Tarptautinis fortepijoninių duetų konkursas „Brat i sestra“ („Brolis ir sesuo“) (St.Peterburgas ) – 1 vieta | M. Kaubrienė |
Eglė Bartkevičiūtė | 7 | 2011-03-17 Tarptautinis konkursas Limbažu mieste (Latvija), ansamblių kategorija – Grand prix | M. Markevičienė |
Dominyka Malinauskaitė Medeinė Mickevičiūtė (fortepijoninis ansamblis) |
6 | 2010-05-14 III tarptautinis V.Jakubėno jaunųjų pianistų konkursas (Biržai) | M. Kaubrienė |
Izabelė Lanauskaitė | 5 | 2010-11-26 II tarptautinis jaunųjų stygininkų konkursas (Vilnius) – 2 vieta | N. Prascevičienė |
Medeinė Mickevičiūtė Dominyka Malinauskaitė |
7 | 2010-11-21 Koncertas – projektas šv.Kotrynos bažnyčioje (Vilnius) „Vien tik Šopenas“ | M. Kaubrienė |
Medeinė Mickevičiūtė | 6 | 2010-06-18 Tarptautinis jaunųjų muzikantų konkursas „XXI menas Klaipėdoje“ – 2 vieta | M. Kaubrienė |
Eglė Bartkevičiūtė | 7 | 2010-10-28 ,,Piarnu akordionumuussika” konkursas (Estija), ansamblių kategorija – 2 vieta | M. Markevičienė |
Eglė Bartkevičiūtė | 7 | 2010-10-10 “Citta di Lanciano” konkursas (Italija), klasikinės muzikos kategorija – 2 vieta | M. Markevičienė |
Karolis Liugas | 4 | 2010-04-23/24 respublikinis jaunųjų pianistų konkursas „Saulėtos gaidos“(Šiauliai) – Laureatas | L. Mameniškytė |
Ieva Kasparaitė Medeinė Mickevičiūtė Radvilė Karalevičiūtė |
2 6 5 |
2010-04-23/24 respublikinis jaunųjų pianistų konkursas „Saulėtos gaidos“(Šiauliai) – Laureatės | M. Kaubrienė |
Damilė Martinaitytė | 5 | 2010-04-23/24 respublikinis jaunųjų pianistų konkursas „Saulėtos gaidos“(Šiauliai) – Laureatė | V. Daknienė |
Gabrielė Mikšytė Karolina Norkutė Deimantė Urbelytė Inga Vilutytė Dominyka Malinauskaitė |
1 3 4 6 7 |
2010-04-23/24 respublikinis jaunųjų pianistų konkursas „Saulėtos gaidos“(Šiauliai) – Diplomai | M. Kaubrienė R. Sližienė M. Kaubrienė L. Mameniškytė M. Kaubrienė |
Indrė Venslovaitė | 6 | 2010-04-01 Respublikinis vaikų ir jaunimo TV konkursas „Dainų dainelė“ – diplomas
2010-04-10 Respublikinis jaunųjų dainininkų konkursas, skirtas Kauno Juozo Gruodžio konservatorijos 90 (Kaunas), 3 vieta |
Ž. Stanelienė |
Mikas Kurtinaitis | 6 | 2010-03-26 Respublikinis J.Pakalnio jaunųjų atlikėjų pučiamaisiais-mušamaisiais instrumentais konkursas (Kaunas) – 2 vieta | A.Kosmauskas |
Karolis Liugas | 4 | 2010-03-23 XVI Nacionalinis B.Dvariono pianistų ir stygininkų konkursas (Vilnius) – diplomas | L.Mameniškytė |
Dominyka Malinauskaitė Medeinė Mickevičiūtė (fortepijoninis ansamblis) |
6 | 2010-02-06 Respublikinis fortepijoninių ir įvairios sudėties instrumentinių ansamblių konkursas „Muzikos šalyje“ (Kaunas) – laureatės | M. Kaubrienė |
Dominyka Malinauskaitė Medeinė Mickevičiūtė (fortepijoninis ansamblis) |
5 | 2009-06-14/20 Tarptautinis konkursas „Di Musica della Val Tidone“ (Italija) – 2 vieta | M. Kaubrienė |