Parodos „Iš vidaus“ atidarymas

Šiaulių miesto savivaldybės globos namų padalinio dienos centre „Goda“ vyksta daug edukacinių renginių, veikia  būreliai ir dailės studija, repetuoja ir koncertuoja „Spalvų orkestras“. Pastaruoju metu globotiniai laukia atvykstant panašaus likimo draugų iš Olandijos ir rengiasi bendram koncertui.

Balandžio 29 d. Dienos centro „Goda“ dailės studijos lankytojų kūrybinių darbų parodos „Iš vidaus“ atidaryme Šiaulių apskrities Povilo Višinskio viešojoje bibliotekoje koncertavo mūsų gimnazijos smuikininkės Deimantė Laurinaitytė ir Ūla Leonavičiūtė bei šio ansamblio mokytoja Marytė Minčiūnienė.

Dailės studijos vadovė ir dalyviai pristatė savo piešinius ir kaukes, bibliotekos darbuotojos džiaugėsi eksponuojamais darbais, jautriu bendradarbiavimu. „Spalvų orkestro“ muzikantai groja klavišiniais instrumentais, tad renginyje jie domėjosi mūsų kūriniais, grojimo smuiku ypatybėmis. O mums šis pabendravimas palietė jautrias sielos stygas – juk dažnai kasdienybėje nesusimąstome, kokie laimingi esame vien todėl, kad esame sveiki… Ir kad turime galimybę padėti žmonėms su negalia, kad jų gyvenimas būtų šviesesnis…

Mokytoja Marytė Minčiūnienė

Kategorijos: Uncategorized.

Komentavimo galimybė išjungta.