Parodos Vilniuje uždarymas

Vėlyvą rudenį Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centre eksponuota gimnazijos mokinių kūrybinių darbų paroda ne iš karto sugrįžo atgal į Šiaulius – ji rado vietą Nacionalinės M. K. Čiurlionio menų mokyklos dailės skyriaus pastato ekspozicijų erdvėje. Tai dar viena iš besitęsiančio aktyvaus bendradarbiavimo su šia menų mokykla formų.

Sausio 20 dieną įvyko parodos uždarymo renginys, kurio metu pasisakė Nacionalinės M. K. Čiurlionio menų mokyklos direktorius Dainius Numgaudis, jo pavaduotojas dailės ugdymui Vytenis Baura, viena iš parodos kuratorių mokytoja Vilija Lesauskienė, gimnazistai – kūrinių autoriai. Malonu, kad renginio dalyvius savo apsilankymu ir sveikinimais pagerbė Švietimo, mokslo ir sporto ministerijos Mokyklų veiklos skyriaus vedėjas Alvydas Puodžiukas, žurnalistas ir prodiuseris Saulius Sondeckis.

Muzikinius intarpus tarp pasisakymų profesionaliai atliko ir klausytojams teigiamų emocijų suteikė mokytojos Marytės Markevičienės parengtas akordeonistų kvartetas, kuriame muzikuoja Jonas Vozbutas, Motiejus Dudnikas, Miglė Dambrauskaitė ir Gabrielius Ruzas.

Gera buvo susitikti su buvusiomis mokinėmis Ramune ir Janina, kurios šiuo metu mokosi  Nacionalinėje M. K. Čiurlionio menų mokykloje. Merginos pasidalijo mokymosi Vilniuje patirtimi, mūsų gimnazistams parodė ugdymo(si) patalpas, parodų, poilsio zonas ir visą šiauliečių viešnagės laiką nuoširdžiai bendravo.

Šiauliečių komanda išsivežė gerus įspūdžius ir nuotaiką iš parodos uždarymo renginio ir prieš jį aplankytų parodų Taikomosios dailės ir dizaino muziejaus Senajame arsenale, su nekantrumu laukdama pavasarį suplanuotos čiurlioniukų kūrybinių darbų parodos Šiaulių Sauliaus Sondeckio menų gimnazijos.

Fotografijos Vilijos Lesauskienės ir Aidos Juškaitės

Meninio ugdymo skyriaus vedėja Irida Motekaitienė

Daugiau nuotraukų.

Kategorijos: Uncategorized.

Komentavimo galimybė išjungta.