Pasaulinės AIDS dienos minėjimas

Nuo 1988 m. Pasaulio sveikatos organizacijos iniciatyva kiekvienais metais gruodžio 1-ąją minima Pasaulinė kovos su AIDS diena.

Tai galimybė žmonėms visame pasaulyje vienytis, kovojant su žmogaus imunodeficito viruso infekcija (ŽIV), parodyti solidarumą ir paramą sergantiems ŽIV ir prisiminti tuos, kurie mirė nuo ligų, susijusių su įgytu imunodeficito sindromu (AIDS). Pasaulinę AIDS dieną siekiama atkeipti dėmesį į brangiausią žmogaus turtą – sveikatą.

Minint šią dieną, IV gimnazijos klasės mokiniams buvo organizuotas protmūšis, kurio tikslas – supažindinti mokinius ne tik su AIDS problema, bet ir su užsikrėtimo bei apsisaugojimo nuo šios ligos būdais. Protmūšį organizavo gimnazijos biologijos mokytoja Edita Leparskienė ir fizikos mokytoja Giedrė Kielaitė.

 Renginio metu gimnazistai, susiskirstę į grupes, atsakinėjo į pateiktus klausimus, klausėsi informacijos apie ŽIV/AIDS, narkomanijos žalą.

Tokiose netradicinėse pamokose mokiniai ugdosi socialinius gebėjimus, mokosi, kaip reikia elgtis tam tikrose gyvenimiškose situacijose.

Fizikos mokytoja Giedrė Kielaitė ir biologijos mokytoja Edita Leparskienė

Kategorijos: Uncategorized.

Komentavimo galimybė išjungta.