Paskutinio skambučio šventė

Gegužės 23 d. paskutinis skambutis skambėjo Šiaulių Sauliaus Sondekio menų gimnazijos 73 laidos abiturientams.

Penktadienio rytą P. Višinskio gatve nusidriekė tradicinė gimnazistų eisena į paskutinę pamoką, kur abiturientų laukė klasės vadovė Dalė Marcišauskienė. Lydimi pirmokų, skambant fanfaroms ir gausioms ovacijoms gimnazistai žengė raudonu kilimu į klasę.

Po paskutinės pamokos abiturientai aplankė Kryžių kalną. Čia pastatė kryžių, paleido į dangų balionus – savo svajones ir norus.

Paskutinio skambučio šventė tęsėsi Šiaulių miesto koncertų salėje „Saulė“. Pasveikinti abiturientus susirinko artimieji, mokytojai, gimnazistų draugai. Renginį pradėjo III gimnazijos klasės mokiniai (klasės vadovė Daiva Vasauskienė), kurie paruošė sveikinimą-vaidinimą „Štrichas“. Pasirodymas buvo kupinas muzikos, šokio elementų, kontrastingų scenų, paslaptingumo ir pamokymų. Pagrindinė idėja – menininkų bendradarbiavimas, tolerantiškumas, sunkus darbas siekiant savo tikslų.

Renginio vedantieji sakė, kad „kiekvienas iš jūsų ieškojote savęs ir mokėtės vieni iš kitų. Džiugu, kad čia galėjote patirti visas gyvenimo spalvas nuo rožinės iki juodos ir atvirkščiai. Džiugu, kad jūsų galvose skambėjo muzikos garsai nuo skardžių iki prislopintų duslių tonų. Ir tai yra gyvenimas… Mes džiaugiamės, kad jūs visi skirtingi, su savo pomėgiais, gebėjimais ir džiaugsmais“ ir su džiaugsmu pristatė 73 laidos nominacijų štrichą, įteikdami kiekvienam asmeniškai skirtus ženkliukus.

Salėje netilo sveikinimai abiturientams. Kaip visada  gimnazistus sveikino ir sėkmės egzaminuose bei gyvenime linkėjo gimnazijos direktorė Irena Asauskienė. Jautrus ir be galo nuoširdus sveikinimas nuskambėjo iš klasės vadovės Dalės Marcišauskienės lūpų. Tėvų vardu džiaugsmo akimirkomis dalinosi ir padėkos žodį pedagogams tarė Mato Beržinsko tėtis, o savo vaikams linkėjo sėkmės.

Renginio kulminacija – abiturientų sudainuota paskutinė mokyklinė daina, sušoktas mokyklinis valsas, atsisveikinta su mylėjusiais, padėjusiais, vedusiais į platų gyvenimo kelią mokytojais. Įteiktos gėlės ir atminimo dovana gimnazijai – suoliukas.

Mes labai džiaugiamės jus pasveikinę, išlydėję į platų pasaulį, o ši paskutinio skambučio šventė tegul jums lieka išskirtinė ir įsimintina jūsų gyvenime. Linkime sėkmingai išlaikyti brandos egzaminus ir kuo didžiausios sėkmės tolimesniame kelyje!

Šventės akimirkas įamžino jungtinė fotografų komanda: Martyna Žilinskaitė (II gimnazijos klasė), Lukas Repšys (I gimnazijos klasė) bei mokytojos Vilija Lesauskienė ir Aida Juškaitė.

III gimnazijos klasės vadovė Daiva Vasauskienė

Daugiau nuotraukų

Kategorijos: Uncategorized.

Komentavimo galimybė išjungta.