Paskutinio skambučio šventė

78-oji Šiaulių Sauliaus Sondeckio menų gimnazijos abiturientų laida gegužės 31-osios rytą sugužėjo į paskutiniąją pamoką savo mokykloje. Paskutinio skambučio šventė buvo svarbus įvykis visai gimnazijos bendruomenei. Abiturientus pasitiko trankus būgnų ritmas ir skardus trimito garsas, mokinių ir mokytojų plojimai. Pirmokėlių vedini dvyliktokai paskutinį kartą žengė į jų garbei papuoštą gimnazijos fojė, kilo laiptais į salę. Čia abiturientų laukė ne tik vienuoliktokų pririnkta pilna pintinė skanių obuolių su palinkėjimais, bet ir žaismingos pirmokų dovanėlės ir dainelės, kurias mažieji su užsidegimu kūrė ir repetavo kartu su mokytojomis Loreta Škėliene, Rita Perminaite-Krasauskiene.

Antroji šventės dalis – IIIa ir IIIb gimnazijos klasių mokinių, vadovaujamų teatro mokytojos Gretės Každailytės, paruoštas spektaklis-detektyvas. Visi renginio svečiai iki pat spektaklio pabaigos tikėjosi, jog dingusi Snieguolė atsiras. Septynių nykštukų gerosios ir blogosios savybės  šmaikščiai primintos žiūrovams  buvo lyg veidrodis, į kurį pažvelgę nusprendėme būti gražesni, drąsesni, nuoširdesni. O visus šventės etapus abiturientus lydėjęs obuolio simbolis buvo priminimas, jog vienam skanauti obuolį nėra taip smagu. Daug smagiau obuoliu dalintis su draugais, artimaisiais ir tais, kurie neleido prarasti vilties ir drąsino eiti pirmyn.

Abiturientams ryžto ir sėkmės siekiant gyvenimo tikslų linkėjo gimnazijos direktorė Regina Marozienė, meninio ugdymo skyriaus vedėja Irida Motekaitienė, neformaliojo švietimo  ir pagalbos skyriaus vedėjas Alvaidas Bernotas, klasių vadovės Rasa Jonaitienė ir Daiva Vasauskienė, abiturientų tėveliai, draugai. Prie sveikinimų prisijungė ir UAB „Rūta“ ir padovanojo abiturientams simbolines šokolado dovanėles.

III gimnazijos klasių mokiniai ir klasių vadovai Zita Gramailienė ir Kęstutis Radavičius.

Daugiau nuotraukų.

Kategorijos: Uncategorized.

Komentavimo galimybė išjungta.