Penktokai dalyvavo „Mokonomikos“ pamokoje

Vasario 4 dieną 5 klasės mokiniai klasės valandėlės metu dalyvavo netradicinėje AB „Swedbank“ surengtoje didžiausioje nuotolinėje  pamokoje „Mokonomika“. Šis renginys ‒ tai žinių šventė, skirta ir pasiekiama visų klasių mokiniams, jų mokytojams ir tėvams. Šią pamoką galėjo stebėti moksleiviai ne tik iš visos Lietuvos, bet ir besimokantys po pasaulį išsibarsčiusiose lietuviškose mokyklose.

Renginį vedė Jūratė Cvilikienė ir Dominykas Vaitiekūnas. Sveikinimo žodį mokiniams skyrė Lietuvos Respublikos švietimo, mokslo ir sporto ministrė Jurgita Šiugždinienė bei Inga Skisater, banko „Swedbank“ Lietuvoje vadovė.

Šiais metais 5 klasės mokiniai dalyvavo „Kūrėjų“ grupėje. Išklausyta finansiniam raštingumui skirta pamoka „Kur susitinka idėjos ir pinigai?“, kurią vedė Marius Ignotas. Antroji pamoka, pristatyta Tomo Narbunto, kvietė pasidomėti kosmosu, jo tyrinėjimu Lietuvoje. Šios pamokos tema „Misija ‒ kosmosas. Mažieji žemės palydovai, gimę Lietuvoje“.

Pertraukos metu penktokai galėjo pasisveikinti su moksleiviais iš viso pasaulio.

Didžiausia nuotolinė pamoka sudomino mokinius, jos temos labai aktualios. Džiugu, jog renginys, suteikiantis naujų žinių, tampa tradiciniu.

5 klasės vadovė Rasa Zurbienė

Kategorijos: Uncategorized.

Komentavimo galimybė išjungta.