Pianisčių laimėjimų perlų vėrinys

2015 metais švenčiame M. K. Oginskio 250-ąsias gimimo metines, o UNESCO paskelbė šiuos metus Mykolo Kleopo Oginskio metais. Vienas gražiausių ir prasmingiausių darbų Tėvynei, Rietavui ir M. K. Oginskio atminimui įamžinti yra jau antrus metus Rietave organizuojamas tarptautinis kamerinės muzikos jaunųjų atlikėjų konkursas-festivalis „Mykolo Kleopo Oginskio kūrybos perlai“.

Šiame konkurse dalyvavo keturios mūsų gimnazijos pianistės, kurios puikiai muzikavo ir garbingai atstovavo mūsų mokyklą.

  • DIPLOMAI buvo įteikti 3 klasės mokinėms Gabijai Roduner ir Aušrinei Leščinskytei.
  • III vietos LAUREATO DIPLOMAIS buvo apdovanotos papildomo mokymo skyriaus  mokinės Ieva Tautkutė (4 kl.) ir Miglė Štabokaitė (7 kl.).

Mokines konkursui paruošė mokytojos Laimutė Mameniškytė ir Irina Tautkuvienė.

SVEIKINAME ir linkime, kad muzikinių konkursų perlų vėrinys puoštų ir džiugintų ateityje. Konkurso dalyviams buvo suorganizuota įspūdinga Vyto Rutkausko ekskursija Rietavo Oginskių kultūros istorijos muziejuje. Šventinę ir šiltą dieną pasivaikščiojome po dvaro parką. Iškilmingą apdovanojimų vakarą dalyvius sveikino kompozitorius Giedrius Kuprevičius ir operos solistas Liudas Mikalauskas. Likome sužavėti nuostabiu renginiu, istorine Rietavo kultūra, M. K. Oginskio kūrybos perlais.

Kategorijos: Uncategorized.

Komentavimo galimybė išjungta.