Pianistų koncertas Venclauskių namuose-muziejuje

Spalio 28 d. Šiaulių „Aušros“ muziejaus padalinyje – Venclauskių namuose-muziejuje skambėjo fortepijono garsai. Koncerte „Rudens spalvos“ pasirodė mūsų gimnazijos ir Joniškio Algimanto Raudonikio meno mokyklos jaunieji pianistai. Kartu joniškiečiais grojo gimnazijos 2 klasės mokinė Luknė Jonkutė (mokytoja M. Kaubrienė), trečiokė Milita Masilionytė (mokytoja I. Tautkuvienė), septintokių Danielės Daukšaitės ir Elzės Marijos Pauliukonytės fortepijoninis ansamblis (mokytoja R. Sližienė), 8 klasės mokiniai Judita Smuikytė (mokytoja K. Drakšienė) ir Povilas Ušinskis (mokytoja R. Sližienė) bei IIa gimnazijos klasės mokinė Martyna Vedeckytė (mokytoja M. Kaubrienė). Koncertą vedė mokytoja Raimonda Sližienė.

Esame laimingi, atradę naują koncertinę erdvę. Šie namai, atsikūrę naujam gyvenimui, mena neeilinių Šiaulių miesto asmenybių Kazimiero ir Stanislavos Venclauskių veiklą ir įtaką ne tik mūsų miesto, bet ir visos Lietuvos kultūrai bei gerbūviui. Tai ryškus tarpukario modernizmo architektūros objektas (architektas Karolis Reisonas), unikalus ir vienas iš charakteringiausių Lietuvoje XX a. pirmosios pusės privataus interjero tapybinio dekoro pavyzdžių.

Ačiū šių namų vadovei Augustei Labenskytei, koncerto dalyvius supažindinusiai su namų istorija ir veikiančia įdomia paroda. Taip pat dėkojame dailės mokytojai Aidai Juškaitei už sukurtą originalią koncerto afišą.

Fortepijono metodinės grupės pirmininkė Marija Kaubrienė

Kategorijos: Uncategorized.

Komentavimo galimybė išjungta.