Piešinių konkursas „Aš – už švarią aplinką!“

Šiaulių miesto savivaldybės visuomenės sveikatos biuras organizavo piešinių konkursą „Aš – už švarią aplinką!” ir kvietė jame dalyvauti Šiaulių miesto formaliojo ir neformaliojo ugdymo įstaigų mokinius. Konkurso tikslas buvo paminėti Pasaulinę aplinkos dieną, kuri minima birželio 5-ąją, bei platinti visuomenėje aplinkosaugos idėjas.

Džiugu, kad mūsų gimnazijos 1–3 klasių mokiniai, paskatinti dailės mokytojų Janinos Budrienės, Justinos Šaltės bei Loretos Narušienės, aktyviai dalyvavo šiame konkurse, sukurdami gražių, originalių piešinių, atspindinčių aplinkosaugos idėjas. Labai smagu, kad savo amžiaus grupėje 1 klasės mokinės Smiltės Kontautaitės (mokytoja J. Šaltė) ir 2 klasės mokinės Ainės Astrauskaitės (mokytoja L. Narušienė) piešiniai vertinimo komisijos buvo pripažinti geriausiais ir mergaitės apdovanotos biuro įsteigtais prizais. Antrokių Gretos Navickaitės ir Marijos Viktorijos Buivytės (mokytoja L. Narušienė) piešiniai pelnė specialius prizus už perteiktas įdomias aplinkos apsaugos aktualijas, o visiems konkurso dalyviams buvo įteiktos atminimo dovanėlės ir padėkos.

Nuo gegužės 27 dienos Visuomenės sveikatos biure (Varpo g. 9, III aukštae) veiks nuolatinė mokinių piešinių paroda. Kviečiame aplankyti parodą.

Mokytoja Loreta Narušienė

Kategorijos: Uncategorized.

Komentavimo galimybė išjungta.