Pilietiškumo pamoka-diskusija „Pokalbiai apie Lietuvą“ su Gintaru Steponavičiumi ir Gabrieliumi Liaudansku-Svaru

Lapkričio 11 d. viešoji įstaiga „Laisvės studijų centras“ Šiaulių Sauliaus Sondeckio menų gimnazijos moksleivius bei jų mokytojus pakvietė susitikti su Seimo nariu, Liberalų sąjūdžio pirmininko pavaduotoju Gintaru Steponavičiumi bei Gabrieliumi Liaudansku-Svaru „G&G Sindikato“ lyderiu.

Gimnazijoje surengtoje pilietiškumo pamokoje-diskusijoje „Pokalbiai apie Lietuvą“ Gintaras Steponavičius kalbėjo apie tai koks yra laisvo žmogaus santykis su pilietiškumu, kaip mes galime pakeisti Lietuvą, kaip savo šalyje ugdyti savarankiškus, kritiškus, bet taip pat ir patriotiškus jaunus žmones.

Grupės „G&G Sindikatas“ lyderis Gabrielius Liaudanskas-Svaras jau ne vienerius metus dalyvauja įvairiuose jaunimui skirtuose socialiniuose projektuose, organizuoja įvairias kūrybines dirbtuves, važinėja po mokyklas ir kalbasi su jaunais žmonėmis, kurio visi klausosi susidomėję. Jis ir pats paauglystėje daug laiko praleido gatvėje, važinėjo riedlente, motociklu, kūrė ir grojo muziką, piešė ant sienų grafiti. Todėl, jis gali kalbėti apie jaunimo problemas, apie tai, kuo šis užsiima ir kuo domisi, kokios jaunų žmonių vertybės.

Pilietiškumo pamoka-diskusija visiems susirinkusiems paliko gerą įspūdį, svečiai greitai sukūrė šiltą atmosferą salėje, nes kalbėjo jaunimui artima ir suprantama kalba, jų rūpimais klausimais. Dar ir po renginio mokiniai nenorėjo paleisti Svaro, vieni – norėjo tik paspausti jam ranką, kiti – turėjo asmeninių klausimų.

Kategorijos: Uncategorized.

Komentavimo galimybė išjungta.