Pirmasis tarptautinis konkursas „Akordeonų regata“

2013 metų birželio 17–18 dienomis Taline vyko pirmasis tarptautinis akordeonistų konkursas „Akordeonų regata“. Jį organizavo Sankt Peterburgo kutlūros skyrius, Sankt Peterburgo kultūros institutas ir turizmo agentūra „Penkios žvaigždės“. Konkursas vyko Taline. Jame dalyvavo akordeonistai iš penkių šalių. Tai akordeonistai iš Rusijos, Kazakstano, Latvijos, Estijos , Lietuvos. Vertinimo komisijos pirmininkas prof. Kravcovas iš Sankt Peterburgo.

Konkursas nebuvo labai skaitlingas, tačiau jis buvo gana sudėtingas. Visi dalyviai buvo ryškūs ir puikiai pasiruošę, kiekvienas jų turėjo tikslą laimėti. Mūsų šalį atstovavo Šiaulių ir Kauno miestų akordeonistai.

Jauniausio amžiaus grupėje antrą vietą laimėjo mokytojos Daivos Vasauskienės mokinė Beatričė Liutkutė. Atskirose amžiaus grupėse antrąsias vietas laimėjo mokytojos Marytės Markevičienės mokinė Eglė Bartkevičiūtė ir Kuršėnų meno mokyklos absolventas, mokytojos Raimondos Bakavičienės mokinys Mantas Lukauskas. Trečiojo laipsnio laureato diplomu buvo apdovanota mokytojos Marytės Markevičienės mokinė Austėja Adomaitytė.

Konkurse dalyvavo ir tarptautinis akordeonistų orkestras „Baltijos tremolo“. Po konkurso susipažinome su Estijos sostinės senamiesčiu ir grįžome į stovyklą, kurioje tęsėme savo koncertinę veiklą.

Kategorijos: Uncategorized.

Komentavimo galimybė išjungta.