Pradinių klasių „Pamokos kitaip“

Balandžio mėnesį pradinių klasių mokiniai turėjo galimybę susipažinti su ekonomikos mokslu, dalyvaudami pirmoje AB ,,Swedbank“ organizuojamų įtraukiančių, linksmų ir praktiškų pamokų ciklo ,,Pamokos kitaip“ pamokoje, kurią pristatė Finansų laboratorijos edukacijų partneriai Simonas Urbonas, Neringa Masiulionienė ir Rugilė Butkevičiūtė. Edukacinių užsiėmimų metu mokiniai nagrinėjo temas ,,Skolinimasis“, ,,Taupymas“, ,,Atsakingas pirkimas“, ,,Savarankiški sprendimai“ ir ,,Bendras biudžeto planavimas“.

Vaikai sužinojo, kad bankas „Swedbank“ buvo įkurtas Švedijoje, jam yra 200 metų, o pirmajai klientei, kuri atėjo su savo tėveliais, buvo 3 metai. Prisiminė pinigų atsiradimo istoriją, išsiaiškino, kodėl reikia taupyti. O kad sektųsi taupyti, reikia turėti tikslą. Tam labai padeda „Svajonių žemėlapis“. Dar vaikai sužinojo, kad puiku turėti ne vieną taupyklę, o tris: ilgalaikiam taupymui, trumpalaikiam ir paaukojimui, nes „jei duodi kitiems, tai sugrįžta atgal su kaupu“.

Per šią pamoką mokiniai susipažino su pagrindinėmis finansinio raštingumo žiniomis, praktikomis ir patarimais, kurie naudingi kiekvienam atsakingai apie savo finansus mąstančiam žmogui.

Pradinių klasių mokytojos

Kategorijos: Uncategorized.

Komentavimo galimybė išjungta.