Programos Erasmus+ kursai Italijoje

Gegužės 1‒6 dienomis dailės mokytojai Janina Budrienė ir Voldemaras Barakauskas dalyvavo gimnazijos vykdomo programos Erasmus+ KA122-SCH projekto „Mokinių ir mokytojų tarpkultūrinės kompetencijos plėtotė“ kvalifikacijos tobulinimo kursuose „Aktyvus menas: meno supratimas ir mėgavimasis klasėje ir ne tik“, kurie vyko nuostabiame Italijos mieste Florencijoje.

Kursų lektorė Monica Ogaz, Europass mokytojų akademijos mokytojų rengėja, sertifikuota geštalto ir meno terapijos konsultantė vedė paskaitas mokytojams iš Italijos, Vokietijos, Suomijos, Švedijos, Belgijos ir Lietuvos.

Pirmą kursų dieną visi pristatėme savo šalį, savo mokyklą, vykdomas veiklas ir projektus.

Po to vyko užsiėmimai lektorės M. Ogaz studijoje, kur atlikome įvairias praktines užduotis, dirbome grupėse. Kūrėme plakatus, istorijas, pagal kurias sukūrėme kaukes bei vaidinome įvairias situacijas. Teko padirbėti ir su moliu.

 Šiuose kursuose įgytos žinios bei patirtis pasitarnaus ugdomosiose veiklose. Savo kelionės įspūdžiais bei žiniomis mokytojai pasidalins su Iniciatyvių mokytojų klubo nariais bei birželio mėnesį vyksiančiame plenere Daugpilyje, Latvijoje.

Mokytojai Janina Budrienė ir Voldemaras Barakauskas

Kategorijos: Uncategorized.

Komentavimo galimybė išjungta.