Projektas „Akordeono tiltai“

Gimnazijos akordeonistai turi daug draugų – akordeono pedagogų ir atlikėjų ne tik įvairiose Lietuvos mokyklose, bet ir kitų šalių miestuose. Projektas „Akordeono tiltai“ – tai mūsų nuolatinio bendradarbiavimo rezultatas.

Tarptautinių konkursų laureatų, konkursų „Pasaulio taurė“ ir „Pasaulio trofėjus“ laimėtojų dueto „SiB-Duo“ iš Novosibirsko koncertas kovo 15 dieną Šiauliuose buvo dovana ne tik Šiaulių regiono akordeonistams, bet ir visai miesto bendruomenei. Dueto atliekama muzika džiaugėsi koncertų salėje „Polifonija“ gausiai susirinkę klausytojai. Jų tarpe buvo ir Šiaulių regiono muzikos mokyklų akordeonistai. Kuršėnų meno mokyklos mokiniai prieš koncertą lankėsi gimnazijoje, susipažino su čia vykdomomis mokymo programomis, bendravo su mūsų ugdytiniais.

Kitą dieną gimnazijos akordeonistai turėjo susitikimą su koncerto  atlikėjais. Jo metu vyko atviros pamokos, kurias stebėjo visi akordeono metodinės grupės mokiniai. Pamokose grojo Motiejus Dudnikas, Jonas Vozbutas ir akordeonų duetas: Jonas Vozbutas ir Orinta Lukauskaitė.

„Akordeono tiltai“ sujungė Šiaulių miesto akordeonistus su kitų mokyklų akordeonistais, su ansamblio „SiB-Duo“ dalyviais – atlikėjais ir pedagogais, su akordeono muzikos gerbėjais ir su gera nuotaika mus palydėjo į konkursą „Vilnius 2019“.

Mokytoja Marytė Markevičienė

Kategorijos: Uncategorized.

Komentavimo galimybė išjungta.