Projektas „Taip skamba Baltija“

Projekto „Taip skamba Baltija“ iniciatoriai – gimnazijos akordeono metodinės grupės mokytojai. Šis projektas skirtas Estijos, Latvijos ir Lietuvos valstybingumo 100-osioms metinėms paminėti.

Išvakarėse susirinkę repeticijai, rugpjūčio 23-ąją išvykome į turiningą kelionę. Jau pirmasis sustojimas prie Baltijos jūros Latvijos teritorijoje buvo kupinas įspūdžių ir geros nuotaikos. Po to sekė repeticijos ir koncertas Estijoje, dalyvaujant vietinei televizijai, kelionė kruiziniu laivu į Švediją, koncertai centrinėje Stokholmo aikštėje, dalyvaujant Lietuvos, Latvijos ir Estijos ambasadoriams, kur buvo prisimintas Baltijos šalių nueitas kelias iki valstybingumo atkūrimo, bei koncertai Estijos bendruomenės šventėje ir Latvijoje.

Projekto pabaiga – lapkričio 8 dieną numatytas tarptautinio akordeonistų orkestro „Baltic tremolo“ koncertas Lietuvoje festivalio „Linksmasis akordeonas“ metu.

Šis projektas ir kelionė kartu su tarptautiniu akordeonistų orkestru „Baltic tremolo“ – puiki galimybė bendrauti su savo bendraminčiais, pažinti kitų šalių grožį ir kultūrą, pristatyti Lietuvą ir jos pasiekimus.

Mokytoja Marytė Markevičienė

Kategorijos: Uncategorized.

Komentavimo galimybė išjungta.