Projekto „Mokėk plaukti ir saugiai elgtis vandenyje“ baigiamasis renginys

Mūsų gimnazijos antrokai šiais mokslo metais dalyvavo  projekte „Mokėk plaukti ir saugiai elgtis vandenyje“. Į baigiamąjį renginį Kauno kolegijos baseine vyko aštuoni mūsų klasės atstovai: Danielė Daukšaitė, Deimantė Laurinaitytė, Povilas Petrutis, Gabrielė Razgutė, Gabrielė Samaškaitė, Nida Tamošaitytė, Povilas Tautkus ir Paulius Ubartas. Kelionę organizavo Šiaulių plaukimo mokyklos „Delfinas“ treneris Robertas Šuipis, vaikus mielai lydėjo bei įamžino įdomiausias akimirkas Danielės mama Svetlana.

Plaukikų laukė svarbi užduotis – 8 x 25 m estafečių plaukimai laisvai pasirinktu būdu. Vaikai puikiai susitvarkė su šia užduotimi, plaukė taisyklingai, meniškai. Stebėjo mini spektaklį apie valtyje išdykaujančius vaikus, kaip, įvykus nelaimei, gelbėtojai atliko savo darbą. Renginio organizatoriai atkreipė dėmesį, kad artėjant vasaros atostogoms nereikia pamiršti saugaus elgesio prie vandens telkinių, išlikti budriems, maudytis tik su suaugusiųjų priežiūra.

Kiekvienam dalyviui buvo įteiktas dalyvavimo renginyje sertifikatas, atminimo dovanėlė, o mokyklai – projekto dalyvio pažymėjimas.

Dėkojame treneriui Robertui ir Šiaulių plaukimo mokyklos „Delfinas“ administracijai už suteiktą transportą bei galimybę dalyvauti plaukimo šventėje, pasidžiaugti vaikų pasiekimais.

2 klasės mokytoja Loreta Škėlienė

Kategorijos: Uncategorized.

Komentavimo galimybė išjungta.