Respublikinis festivalis „Fortepijonas visiems“

Radviliškio muzikos mokykloje vasario 7 dieną įvyko respublikinis festivalis „Fortepijonas visiems“, kuriame 64 mokiniai iš Panevėžio, Šiaulių, Kauno, Mažeikių, Jonavos, Tauragės, Joniškio bei Radviliškio muzikos ir meno mokyklų grojo savo antruoju instrumentu – fortepijonu.

Mūsų gimnazijai šiame festivalyje atstovavo antrokas Tautvydas Keras (mokytoja R. Sližienė), penktokė Augustė Gegeckaitė (mokytoja M. Kaubrienė), septintokės Miglė Dambrauskaitė (mokytoja I. Brūzgienė) ir Rasa Maižvilaitė (mokytoja I. Tautkuvienė), I gimnazijos klasės mokinys Nojus Rimkus (mokytoja V. Gučienė) ir II gimnazijos klasės mokinė Simona Balčiūnaitė (mokytoja L. Filimonenko).

Visi dalyviai puikiai atliko savo programas. Tautvydas dar tik antrokas, tačiau labai stabiliai ir gražiai atliko savo gana nelengvus kūrinius. Nojus savo muzikavimu taip sužavėjo klausytojus, kad sulaukė šūksnių „bravo“ ir pagyrimų. Miglė, Simona, Rasa ir Augustė kiekviena savaip sužavėjo subtiliu muzikos pajautimu ir atlikimu, garso kultūra.

Kiekvienas atlikėjas buvo apdovanotas padėkos raštais, atminimo medaliais su festivalio emblema ir gausiais žiūrovų aplodismentais. Mokytojai gavo padėkas už mokinių paruošimą. Mokiniai klausėsi visų atlikėjų, taigi susipažino su įvairiais muzikos kūriniais, įgijo koncertinės praktikos ir patirties. Visiems buvo naudinga ir įdomu dalyvauti šiame festivalyje.

Labai dėkojame gimnazijos direktorei Irenai Asauskienei už suteiktą galimybę patogiai ir saugiai gimnazijos autobusu nuvykti į šį renginį.

Mokytoja Irena Brūzgienė

Kategorijos: Uncategorized.

Komentavimo galimybė išjungta.