Rudnosiukų kalendorius 2018

Gruodžio 18 dieną gimnazijoje įvyko jau tradicija tapusio Rudnosiukų kalendoriaus pristatymo šventė. Šventėje be mūsų gimnazijos pradinių klasių mokinių, kurie piešė iliustracijas šiam kalendoriui, dalyvavo ir UAB „Rūta“ direktorius Rolandas Pridotkas bei gamybos direktorius Rimantas Gluodas. UAB „Rūta“ yra mūsų socialinis partneris, padedantis ne tik išleisti šį kalendorių, bet ir nuolat dovanojantis saldžias dovanas.

Šventę labai gražiai pradėjo gimnazistės Gintė Grigaitytė ir Rūta Budreckaitė, atlikdamos Leonardo Coheno „Aleliuja“.

Ką tik iš leidyklos parneštus, dažais kvepiančius kalendorius šventės vedėja Raimonda Sližienė kartu su kalendoriaus dizainere Janina Budriene bei dailės mokytojomis Loreta Narušiene ir Justina Šalte pristatė gimnazijos bendruomenei. Dvylika gražiausių mėnesių iliustracijų autorių, kurių piešiniai buvo išrinkti konkurso metu, gavo dovanų po vieną 2018-ųjų metų Rudnosiukų kalendorių. Visus konkurse dalyvavusius vaikus svečiai pavaišino saldainiais. Jie savo piešinėlius, tik mažesnio formato, taip pat ras šio kalendoriaus viršelių puslapiuose.

Svečių dėmesį patraukė scenoje eksponuoti nameliai – kalėdinių saldainių pakuotės, kuriuos apipavidalino mūsų gimnazijos pradinukai ir 5, 6 klasių mokiniai. Tai tik dalis ekspozicijos, kurią dailės mokytojos ruošiasi pristatyti po žiemos atostogų, sausio 5 dieną. Namelių pasižiūrėti ir išsirinkti sau gražiausią pažadėjo atvykti pats Rudnosiukas.

Mokytoja Loreta Narušienė

Kategorijos: Uncategorized.

Komentavimo galimybė išjungta.