Rugsėjo 1-osios šventė

Atskubėjęs rugsėjis ir vėl visus pakvietė į gimnaziją. Džiugu, jog šie mokslo metai prasidėjo ne nuotoliniu būdu. 1‒4, 5 klasių ir IV gimnazijos klasės mokiniai dalyvavo mokslo metų pradžios šventėje Šiaulių kultūros centro didžiojoje koncertų salėje. Šventę pradėjo naujai gimnazijoje susibūręs pučiamųjų instrumentų orkestras, vadovaujamas mokytojo Zigmo Drakšo. Renginio vedėjai mokytoja Raimonda Sližienė ir neformaliojo švietimo ir pagalbos skyriaus vedėjas Alvaidas Bernotas gimnazijos bendruomenei pristatė pirmokus, kurie iš abiturientų priėmė gimnazijos simbolį – šalikėlį, tapdami pilnaverčiais mūsų ugdymo įstaigos nariais. Direktorė Regina Marozienė pasveikino gimnazijos bendruomenę, linkėdama susiklausymo, dėmesingumo ne tik atliekamiems darbams, bet ir vieni kitiems. 1 klasės vadovė Aušra Adomaitytė ir abiturientų klasės vadovė Vitalija Šilerienė visiems linkėjo sėkmingų, sveikų ir kūrybingų mokslo metų. Šiaulių miesto savivaldybės tarybos narė, mūsų gimnazijos mokytoja Nijolė Prascevičienė, pirmokėliams įteikė miesto mero Artūro Visocko pasirašytą sveikinimą ir miesto savivaldybės dovanėles. Šventėje koncertavo Adrijana Balsytė, mokyt. Beata Smiltininkienė, Paulius Ubartas ir Povilas Ušinskis, mokyt. R. Sližienė ir N. Prascevičienė ir Jonas Vozbutas, mokyt. Marytė Markevičienė.

6 klasių–III gimnazijos klasių mokiniams klasių vadovai šventines valandėles vedė gimnazijoje. Mokiniai nestokojo geros nuotaikos, darbingo nusiteikimo ir, žinoma, neslėpė džiaugsmo galėdami susitikti gyvai.

Už pagalbą organizuojant šventę dėkojame IT specialistui Žilvinui Simeliui, nuotraukų autorėms mokytojoms Vilijai Lesauskienei ir Aidai Juškaitei, šventės įvaizdžio kūrėjoms mokytojoms Loretai Narušienei ir Justinai Šaltei.

Linkime visiems sveikų, saugių ir sėkmingų kontaktinių mokslo metų!

Direktorė Regina Marozienė

Daugiau nuotraukų. 

Kategorijos: Uncategorized.

Komentavimo galimybė išjungta.