Sauliaus Sondeckio menų gimnazijos paroda „Stebiu, matau ir kuriu“

Šiaurės Lietuvos kolegijos parodų galerijoje 2014 m. birželio 6 d., penktadienį, 15 val. atidaryta Šiaulių Sauliaus Sondeckio menų gimnazijos moksleivių kūrybinių darbų paroda „Stebiu, matau, kuriu“.

Parodoje eksponuojami rinktiniai Šiaulių Sauliaus Sondeckio menų gimnazijos moksleivių kūrybos darbai. Joje darbus eksponuoja įvairaus amžiaus moksleiviai , nuo pačių mažiausių (1–2 kl.) iki didžiausių (9–12 kl.). Tai tapybos technikos darbai, labai įvairios tematikos: gyvybės medžiai, gamtos peizažai, žmonių siluetai, taip pat darbai, kur naudojama labai įdomi technika – burbulų pūtimas ant popieriaus, sukuriantis neįprastus meno kūrinius. Kaip minėjo moksleivių darbų vadovės, Šiaulių Sondeckio menų gimnazijos dailės mokytojos Loreta Narušienė ir Justina Šaltė, šia paroda norima parodyti, kad mus supantis pasaulis yra labai gražus ir įdomus, tad jie stengiasi jį nuolat stebėti, užfiksuoti ir pasiėmus į rankas teptuką jį perteikti ant popieriaus. Kūrybos procesas džiugina ir mokytojas, ir vaikus, leisdamas moksleivio vaizduotei išsilaisvinti ir tobulėti.

Parodos metu skambėjo be galo graži AG Group muzika. Parodos lankytojai galėjo gyvai išgirsti skambant būgnus, saksofoną, trombonus, gitarą ir dieviško garso marimbą – aštuonių vaikinukų muzika suvirpino ne vieno ten buvusio žmogaus širdį. Parodos vedėja Raimonda Šližienė pastebėjo, kad bet kurie menai teikia daug džiaugsmo, bet sujungta muzika ir dailė į visumą, suteikia dar didesnį malonumo jausmą.

Daugiau nuotraukų rasite facebook’e.

Skelbia Šiaurės Lietuvos kolegija  

Kategorijos: Uncategorized.

Komentavimo galimybė išjungta.