Šeimų šventė

Gegužės 21 dienos pavakarę į gimnazijos koncertų salę rinkosi gausus būrys trečios klasės mokinukų, jų mamyčių ir tėvelių, močiučių ir senelių, broliukų ir sesučių bei tetų ir dėdžių. Mūsų laukė nuostabi Šeimų šventė.

Rankų miklumą, lipdydama iš molio, išbandė Majaus Baldausko šeimyna. Jiems talkino dailės mokytoja Janina Budrienė, kuri negailėjo patarimų ir Karinos Karpinaitės, Auksės Jurgeliūnaitės ir Vaivos Vietaitės šeimynėlėms, gaminant gėles iš popieriaus bei vielučių. Savo hobį – lipimą į kalnus pademonstravo Ugnės Vasiliauskaitės šeimyna. Firminį šeimos tortą, kurį dažniausiai kepa tėtis, pristatė Emos Dapkutės šeimyna. Juozo Erlicko eiles apie atostogas, pritariant gitaros akordams, deklamavo Monikos Gaučaitės šeima. Elzė Marija Pauliukonytė grojo gitara, pritariant tėčiui lūpine armonikėle, o su mama pademonstravo puikius savo rankomis pasiūtus žaislus. Danielė Daukšaitė padainavo mėgstamiausią dainą, akompanuojant savo mamai. Desmondas Akbari pradžiugino fortepijono melodija, pristatė savo gausią šeimynėlę. Valso melodija suskambo prisilietus Austėjos Janauskytės ir jos mamos pirštams prie akordeonų. Mantė Mannal Yacoub fortepijonu pagrojo savo sukurtą melodiją, o mama pristatė puikų tapybos darbą – natiurmortą. Arijaus Malakausko šeimynėlė pakvietė sugalvoti norą ir užpūsti žvakutes nuo šokoladinio torto, tirpstančio burnoje. Kol Povilo Tautkaus mama su seserimi mus džiugino tango melodija, Povilas demonstravo savo ir tėčio piešinius, o mažasis broliukas atliko kritiko vaidmenį. Nustebino visa muzikuojanti Pauliaus Ubarto šeima. Fortepijonu grojant mamai, Paulius su tėčiu griežė smuikais, broliukas savo partiją atliko individualiu muzikos instrumentu.

Šventės pabaigoje Majaus, Karinos, Auksės ir Vaivos šeimos pristatė kūrybinius darbus, kurtus viso renginio metu. Siurprizą pateikė Danielės ir Elzės šeimynėlės, kurios mus nustebino grojimu keturiomis rankomis. Juos paruošė mokytoja Raimonda Sližienė.

Salėje netilo plojimai, juokas, veidus puošė šypsenos. Vieni kitiems negailėjo nuoširdžių, gražių, šiltų, jautrių žodžių bei palinkėjimų savo šeimoms.

Be galo džiaugiuosi kūrybingais, žingeidžiais trečiokais bei jų talentingais, drąsiais, nuoširdžiais tėveliais. Jūs nuostabūs! Ačiū už fantastišką šventę.

Už renginio akimirkų įamžinimą dėkoju Svetlanai Daukšienei.

Trečiokų mokytoja Loreta Škėlienė

Kategorijos: Uncategorized.

Komentavimo galimybė išjungta.